„On Edge” – spektakl rockowego teatru tańca we wrocławskim Imparcie [ZAPOWIEDŹ]

Spektakl „On Edge” produkcji Rock Dance Theatre to fuzja tańca, muzyki i wizualnej mody tworzony przez tancerkę i choreografa Annę Marikę Achimowicz oraz multiinstrumentalistę Viktora J. Kuznetsova. 

Rock Dance Theatre określić można mianem zderzenia teatru tańca współczesnego i rock and rolla. Będzie to nie tylko spektakl, ale swoisty dialog i międzypokoleniowe porozumienie. W wywiadzie przeprowadzonym 23 marca 2018 roku przez Artura Pruzińskiego Anna Achimowicz opowiada o idei tego projektu: Chcemy tworzyć nowy język wyrazu scenicznego w naszych spektaklach, przekazując jednocześnie kolejnemu pokoleniu historie rocka i jego korzenie. Twórczo, edukacyjnie i integracyjnie. Chcemy sięgać z tym, co robimy, do wielu pokoleń, ale w nowej jakości, wychodząc na scenę i dając widzom maksimum doznań poprzez dźwięk, ruch, obraz, feeling.

„On Edge” – spektakl rockowego teatru tańca we wrocławskim Imparcie [ZAPOWIEDŹ]
fot. Roberto Rybak

Koncert, taneczna improwizacja, performace czy happening?

Anna Achimowicz nazywa to “zdarzeniem scenicznym”. Co oznacza, że możemy spodziewać się fuzji wszystkich dotychczasowych form, a w szczególności czekamy na doświadczenie czegoś nowego (co dzisiaj jest niezmiernie trudne w nadmiarze informacji i artystów).

Spektakl „On Edge” będzie można również zobaczyć w Berlinie, Wiedniu, Kielcach i oczywiście już 18 maja 2018 roku we Wrocławiu. Zapraszamy!

„On Edge” – spektakl rockowego teatru tańca we wrocławskim Imparcie [ZAPOWIEDŹ]
fot. Thomas Richter
Organizator: Rock Dance Theatre, Strefa Kultury Wrocław

Data:18.05.2018

Godzina:20:00

Miejsce wydarzenia: Impart, sala kameralna, Wrocław, ulica: Mazowiecka 17

Wstęp:biletowany

Kup bilet: Kup/Rezerwuj

Cena biletu:15zł – ulgowy, 20zł – normalny (miejsca nienumerowane)

Więcej informacji: strefa kultury.pl, ciekawie o muzyce.pl, facebook.