„Hamlet-komentarz” ponownie we wrocławskim Teatrze Pieśni Kozła [zapowiedź]

SPEKTAKL ODWOŁANY !!

Spektakl w reżyserii Grzegorza Brala, pióra Alicji Bral, na podstawie szekspirowskiego dramatu ponownie we wrocławskim Teatrze Pieśni Kozła.

SPEKTAKL ODWOŁANY !!

Więcej informacji wkrótce.

TEATR PIEŚŃ KOZŁA, UL. PURKYNIEGO 1, 50-155 WROCŁAW

Bilety dostępne na eventim.pl

Bilet normalny – 70 zł

Bilet ulgowy – 45 zł

„Hamlet-komentarz” ponownie we wrocławskim Teatrze Pieśni Kozła [ ZAPOWIEDŹ ]
fot. Mateusz Bral

Tego, kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć wzruszających scen i emocji ukazanych za pomocą dźwięków, zapraszamy na spektakl oraz do przeczytania recenzji na naszym portalu.

Hamlet-komentarz ponownie we wrocławskim Teatrze Pieśni Kozła, oparty na dramacie Szekspira, stanowi nie tylko interpretację tego ponad czasowego dzieła, ale porusza akcję dramatu, która odbywa się dwa miesiące przed właściwą akcją.

Na scenie pojawią się postacie obecne i nieobecne w dramacie Szekspira. Wejdziemy w odczucia i tragedię, jakie przeżywają bohaterowie, będziemy bezpośrednimi świadkami bolesnej tajemnicy. To wszystko dzięki polifonicznej strukturze pieśni i czternastu aktorom, którzy napełnią nas emocjami przez swój magiczny głos.

Muzyka: Jean-Claude Acquaviva, Maciej Rychły

Dyrygent: Lilianna Krych
Kostiumy: Alicja Gruca
Scenografia: Robert Florczak
Światła: Wojciech Maniewski
Dramaturgia: Alicja Bral
Reżyseria: Grzegorz Bral

Dimitris Varkas, Rafał Habel – Bloodgood, Julien Touati, Volodymyr Andrushchak, Łukasz Wójcik, Dominik Kujawa, Bogdan Koca, Julianna Habel – Bloodgood, Anu Almagro, Rhianna Compton, Olga Kunicka, Natalia Voskoboynikov, Magda Wojnarowska,Maciej Rychły

„Hamlet-komentarz” ponownie we wrocławskim Teatrze Pieśni Kozła [ ZAPOWIEDŹ ]
fot. Mateusz Bral

 Zobacz więcej:  piesnkozla.pl