SHERLOCKON 2017 – KONKURS FILMOWY

Sherlockon Sherlock Holmes

Organizatorzy konwentu fanów Sherlocka Holmesa – Sherlockon 20017 – ogłosili konkurs na odcinek lub filmik o przygodach najsłynniejszego detektywa w historii literatury. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące samego konkursu.

 

 

 

UWAGA KONKURS!

Chcielibyście kręcić z Sherlockiem? Marzycie o tym, by wyreżyserować jeden z odcinków? Macie pomysł na film o przygodach detektywa wszech czasów? Weźcie udział w naszym konkursie!

Nakręćcie własny filmik o Sherlocku Holmesie i przyślijcie go na adres: sherlockonpolska@gmail.com do północy 11 maja. W temacie wiadomości wpiszcie: “Kręć z Sherlockiem”.

W konkursie może wziąć udział każdy, film może być kręcony komórką, możecie opowiadać w nim o czym chcecie. To mogą być filmy fabularne, dokumentalne, animowane, clipy – co Wam w duszy gra. Są tylko dwa obostrzenia: film nie może trwać dłużej niż 10 minut oraz nie może zawierać treści wulgarnych, pornograficznych i scen brutalnej przemocy.

Po obejrzeniu filmików komisja programowa podejmie decyzję o zakwalifikowaniu ich (lub nie) do finału, który odbędzie się podczas Sherlockonu, 27 maja. Najlepsze filmy zostaną pokazane w trakcie konwentu i to uczestnicy wybiorą zwycięzcę. Wszystkie nadesłane filmy umieścimy również na kanale YouTube, gdzie również będzie można głosować (poprzez kliknięcie łapki w górę) 🙂

Nagrodą będzie box z kompletnym czwartym sezonem serialu „Sherlock”, ufundowany przez Best Film!

PS. Nadesłanie filmu oznacza wyrażenie zgody na jego emisję w trakcie konwentu.

Ponadto przypominamy o możliwości zakupu biletów na Sherlockon. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie w linku poniżej.

http://biletyna.pl/event/Sherlockon-Konwent-fanow-Sherlocka-Holmesa-Klub-Hybrydy-Warszawa-e46359.html