W rozśpiewanym, pełnym gwiazd dubbingu: Lisowska, Skarbek i Gałuszewska

Lisowska, Skarbek i Gałuszewska
fot. fdb.pl

Już niedługo będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni. Lisowska, Skarbek i Gałuszewska w rolach Śpiącej Królewny, Kopciuszka i Królewny Śnieżki w bitwie na głosy, a także zaciętej rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia.

To właśnie o nim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Książę Czaruś kocha, lubi i szpanuje. Najnowsza komediowa animacja od twórców Shreka pełna jest muzyki, tańca oraz humoru. W oryginalnej wersji językowej Księcia Czarusia mogliśmy usłyszeć: Avril Lavigne, Demi Lovato, Sia, G.E.M oraz Johna Cleese’a.

Lisowska, Skarbek i Gałuszewska użyją swoich głosów w komedii Książę Czaruś

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i pragnie być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek i Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, który jest świadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dosyć panowania sercowego chaosu w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć tę jedyną, zanim będzie już za późno?

Lisowska, Skarbek i Gałuszewska
fot. informacja prasowa

Źródło: Informacja prasowa Kino Świat