Odnajdę Cię, czyli napięty thriller sensacyjny Beaty Dzianowicz

Odnajdę Cię
fot. materiały prasowe

Jak wysoką cenę jest w stanie zapłacić kobieta będąca matką, aby uratować swoje dziecko? Trzymający w napięciu thriller sensacyjny Odnajdę Cię w kinach już od 3 sierpnia.

 


Mamy pierwsze zdjęcia z filmu pt. Odnajdę Cię

Historia policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrafinowanych ataków. Pytanie kulminacyjne brzmi więc, czy zdoła ona ocalić siebie razem ze swoimi bliskimi, zanim będzie już na to za późno? Odnajdę Cię (tytuł roboczy – Justa) to thriller sensacyjny, który z pewnością zadowoli każdego miłośnika skandynawskich kryminałów. Produkcja jest debiutem fabularnym cenionej dokumentalistki Beaty Dzianowicz, której Latawce otrzymały Nagrodę Specjalną Tygodnia Krytyki na Międzynarodowym Festiwalu w Lacarno.

Odnajdę Cię
fot. materiały prasowe

Trwa policyjna obława na żołnierza, który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa popełnia banalny błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, które mogłyby zaprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Podstawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie zmuszona popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

W obsadzie filmu, w rolach głównych wystąpiła Ewa Kaim, Dariusz Chojnacki, Mirosław Haniszewski, Michał Żurawski i gwiazdor polskiego kina, znany z hitów Patryka Vegi – Piotr Stramowski. Warto również wspomnieć o tym, że film Odnajdę Cię znalazł się w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu Młodzi i Film.
Napięty thriller sensacyjny w kinach już od 3 sierpnia.

Źródło: Materiały prasowe Kino Świat