Chyłka – Rewizja. Kiedy 3. sezon?

Chyłka Rewizja

Premiera trzeciego sezonu popularnego serialu Chyłka, zrealizowanego na podstawie powieści Remigiusza Mroza, odbędzie się jeszcze w tym roku. Produkcja opowiadająca o losach niepokornej mecenas Chyłki doczekała się już dwóch sezonów, które cieszyły się sporym zainteresowaniem i bez wątpienia stały się hitem.

Co wiadomo o 3. sezonie?

Fabuła 3. sezonu serialu oczywiście dotyczyć będzie kolejnej trudnej do rozwiązania sprawy – Chyłka będzie pomagać robotnikowi, którego żona i córka zginęły tragicznie. Mężczyzna stanie się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. W rezultacie jego ubezpieczyciel odmówi wypłaty związanej z polisą ubezpieczeniową, którą posiadała rodzina robotnika z Ursynowa. Czy mecenas Chyłka po raz kolejny wygra trudną sprawę? A może jej klient okaże się niebezpiecznym mordercą?

Obsada

W serialu Chyłka-Rewizja po raz kolejny zobaczymy na ekranie Magdalenę Cielecką – w roli mecenas Joanny Chyłki oraz Filipa Pławiaka (jako Kordian Oryński). W nowym sezonie nie zabraknie nowych twarzy, do obsady produkcji dołączyli m.in. Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki i Mariusz Bonaszewski.

Premiera

Zdjęcia do nowego sezonu rozpoczęły się już w lutym. Premiera Chyłka-Rewizja odbędzie się jeszcze w tym rokuOdcinki serialu będą dostępne tradycyjnie na platformie Player.pl. Oczywiście zaplanowano także wyemitowanie nowego sezonu na kanale TVN.