KONCERT CHARYTATYWNY „OBUDŹMY DOROTKĘ” – ZAPOWIEDŹ

Już jutro odbędzie się koncert charytatywny Obudźmy Dorotkę, którego Kulturalne Media mają przyjemność być patronem medialnym. To wspaniała inicjatywa, którą całym sercem wspieramy. Na scenie Klubu Fugazi wystąpią : Mrozu, Marcelina, Ania Karwan, Tomasz Organek, Igor Herbut, Sławek Uniatowski, Birds on fire oraz HotFader & Friends – DJ Collective.

Rok temu Dorotka uległa poważnemu wypadkowi, którego wynikiem był silny uraz głowy. Chociaż obecnie przebywa w stanie oderwania od rzeczywistości i nie nawiązuje kontaktu logicznego, to robi widoczne postępy. Środki zgromadzone w czasie koncertu posłużą zakupowi niezbędnego sprzętu oraz zapewnieniu leczenia i rehabilitacji. Dorotka uczy się na nowo każdej emocji – przywróćmy jej uśmiech! Jestem przekonana, że razem jesteśmy w stanie to zrobić.

AKCJA NA INSTAGRAMIE

Kulturalne Media przyłączyły się do akcji na Instagramie i zachęcamy również Was do wrzucania zdjęć z kartką z hasłem OBUDŹMY DOROTKĘ. Pamiętajcie, żeby oznaczyć Drukarnię(@drukarnianapradze) w swoim poście. Nie zapomnijcie o hashtagu #obudźmyDorotkę. Każde Wasze zdjęcie to dodatkowa złotówka na ten szczytny cel! Akcja trwa do wtorkowego koncertu. Liczymy na Was!

ROZPISKA CZASOWA KONCERTU

17.30-18.30 Hot Fader
18.30-19.00 Birds on fire
19.15-19.45 Sławek Uniatowski
20.00-20.30 Marcelina
20.45-21.15 Igor Herbut
21.30-22.00 Ania Karwan
22.15-22.45 Organek
23.00-23.30 Mrozu

After Party z HotFader & Friends DJ Collective

★godziny mogą ulec delikatnej zmianie w trakcie trwania koncertu★

BILETY

Bilety w cenie 55 zł można nabyć na miejscu w dniu wydarzenia oraz w bileteriach internetowych.

Gorąco polecamy Waszej uwadze to wydarzenie i liczymy na Waszą obecność! Mamy nadzieję, że organizatorowi uda się zgromadzić niezbędne fundusze na rehabilitację Dorotki.

Ja już mam bilet, a Wy? Mam nadzieję do zobaczenia pod sceną!

Wszystkie informacje pochodzą z oficjalnego wydarzenia na FB – “Obudźmy Dorotkę – koncert charytatywny”.