Nowi artyści na Co Jest Grane 24 Festival

Nowi artyści na Co Jest Grane 24 Festival
fot. materiały prasowe

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wzbogacą line-up Co Jest Grane 24 Festival 2018.

Tegoroczna edycja Co Jest Grane Festival odbędzie się 15 i 16 czerwca 2018 roku. Na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędą się koncerty, spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje. Będą też najlepsze warszawskie knajpy i foodtrucki.

Nowi artyści na Co Jest Grane 24 Festival

Ogłoszeni wcześniej muzycy, którzy wystąpią na letniej scenie festiwalu to Kortez, Rosalie., L.U.C + goście specjalni, Krzysztof Zalewski, Organek, król, Barbara Wrońska, Ania RUSOWICZ z projektem nixes, Albo inaczej 2 (Andrzej Dąbrowski, Natalia Nykiel, Sokół, Rosalie., Te-Tris i Fismoll).

Kolejnymi artystami, którzy dołączą do znanego już składu są Artur Rojek, Grubson, Paulina Przybysz Linia Nocna!

Artur Rojek – artysta, którego większości przedstawiać nie trzeba. Jest byłym członkiem zespołów Myslovitz i Lenny Valentino. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Off Festivalu. W 2014 roku ukazał się jego debiutancki album Składam się z ciągłych powtórzeń, za który zdobył Fryderyka w kategorii Album roku Pop.

Grubson – artysta, który w ognisty sposób połączył hip-hop z dance hallem. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. Na swoim koncie ma sześć długogrających albumów. Ostatnia płyta Grubsona Gatunek L jest podsumowaniem jego całej dotychczasowej kariery muzycznej i życia. To mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie.

Paulina Przybysz – Znana jest z takich składów jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała już 7 albumów długogrających. W 2017 roku ukazał się jej trzeci solowy album Chodź Tu, łączący elementy hip hopu, soulu i elektroniki, za który otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.

Linia Nocna – nowy duet na scenie elektronicznej, w którego skład wchodzi Monika Mimi Wydrzyńska (wokal, teksty) i Mikołaj Trybulec (muzyka, produkcja.) Ich debiutancki album Znikam na chwilę miał premierę w marcu 2018 roku.

Karnety na Co Jest Grane 24 Festival dostępne są w przedsprzedaży >TUTAJ<.