Nocny Kochanek w Biłgoraju, Krośnie i Kielcach!

Nocny Kochanek Tour

Trasa zespołu Nocny Kochanek nabiera coraz większego tempa! Już w najbliższy weekend spotkamy się z muzykami w Biłgoraju, Krośnie oraz Kielcach. Czy i tym razem będzie “SOLD OUT”?

NOCNY KOCHANEK: ZDRAJCY METALU TOUR

Jeszcze we wrześniu, zanim Nocny Kochanek ruszył w trasę koncertową, zostały wyprzedane dwa koncerty w Poznaniu, które docelowo mają odbyć się w lutym! Nieustannie rosnąca popularność zespołu przekłada się na wypełnione po brzegi kluby, a także ich stan. Podczas niedawnego występu w klubie Generator w Złotowie odpadł sufit! Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale to tylko świadczy o tym, jaka energia panuje na koncertach. A jest ich przed nami jeszcze bardzo dużo!

W najbliższy weekend muzycy odwiedzą trzy miasta:

Biłgoraj, Krosno i Kielce.

Na dwa z nich wciąż można kupić bilety!
Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy Black Sabbath. Teksty natomiast napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu.

Support: 8 LAT W TYBECIE

8 lat w Tybecie, mimo iż funkcjonuje od 2005 roku, to szerszej publiczności dał się poznać dopiero niedawno. W ubiegłym roku zaprezentowali dwa single „Król Popkultury” oraz „Po co tyle słów?”, które zostały bardzo dobrze przyjęte przeze liczne stacje radiowe. Niedługo po premierze ich twórczość została doceniona przez zespoły Acid Drinkers, Hunter oraz Lipali, które zaprosiły muzyków do supportowania tras koncertowych. Razem z Nocnym Kochankiem zdążyli się już spotkać podczas tegorocznych Eliminacji do Przystanku Woodstock, odbywających się w warszawskiej Progresji oraz gliwickiego Przeglądu Kapel Studenckich, gdzie NK był gościem specjalnym.

 

Wykorzystano materiały prasowe.

Źródło zdjęcia: facebook.com/nocnykochanek.