Noc sylwestrowa z kinem Atlantic

Sylwestra można spędzać na różne sposoby. Jedni wybiorą domówkę w towarzystwie najbliższych znajomych, inni huczną zabawę w klubie lub w restauracji. Nie brakuje też tych, którzy najchętniej zaszyliby się w domu i oglądali filmy. A gdyby tak połączyć to wszystko w całość?

Sylwester na filmowo

Jak co roku kino Altantic organizuje filmową noc sylwestrową, podczas której będzie można skosztować pysznego jedzenia, spędzić czas w miłym towarzystwie, wypić o północy lampkę szampana i oczywiście -oglądać filmy! W tym roku repertuar jest naprawdę ciekawy.

O 20:45 uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu Gra o wszystko. Fascynująca historia o byłej narciarce, która zakłada najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w Stanach Zjednoczonych. Gośćmi lokalu zostają słynne osobistości ze świata Hollywood, a sama właścicielka zbija fortunę. Proceder budzi jednak zainteresowanie agentów FBI. W roli głównej zobaczymy cudowną Jessicę Chastain, a towarzyszyć jej będzie sam Kevin Costner.

Sylwester w kinie Atlantic

Coś dla każdego

Po ciepłym posiłku, zabawie tanecznej i pokazie fajerwerków odbędą się dwa pokazy filmów do wyboru: Atak Paniki i Król Rozrywki.

Atak Paniki to wielowątkowa opowieść o trudnych sytuacjach, z którymi muszą mierzyć się zwykli ludzie. Słodko-gorzka komedia pełna zdarzeń niemożliwych do przewidzenia. W rolach głównych zobaczymy między innymi Artura Żmijewskiego, Dorotę Segdę, Magdalenę Popławską oraz duńskiego aktora Nicolasa Bro.

Sylwester w kinie Atlantic

Król rozrywki, czyli coś dla fanów musicali i Hugha Jackmana. Film opowiada historię P.T. Barnuma, jednego z prekursorów współczesnego przemysłu rozrywkowego i założyciela słynnego cyrku. Obok Jackmana w produkcji zobaczymy także Michelle Williams i Zaca Efrona, który coraz śmielej udowadnia, że nie jest tylko gwiazdą prostych, romantycznych komedii.

Sylwester w kinie Atlantic

Więcej informacji na temat sylwestrowej nocy w kinie Atlantic możecie znaleźć tutaj!