Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach

fot. Materiały prasowe

Pomimo tego, że za oknem dalej zastać możemy jeszcze letnią atmosferę, to nie ma co ukrywać, że jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Jest to więc dobry czas, by pożegnać lato w iście imprezowym i muzycznym stylu! Idealną okazją do tego będzie Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach

Już 21 września w Katowicach odbędzie się Motocyklowe zakończenie lata, podczas którego na scenie zaprezentuje się cała plejada utalentowanych muzyków. Publiczność będzie miała okazję posłuchać między innymi Nocnego Kochanka oraz Luxtorpedy. Podczas imprezy odbędą się także pokazy najlepszych modeli motocykli dostępnych na polskim rynku, prezentacja przeróżnych sprzętów związanych z motoryzacją oraz warsztaty Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska. Całość imprezy odbędzie się w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów, a wstęp na nią jest darmowy.

Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach – kto wystąpi?

Poznaliśmy już także kompletną rozpiskę artystów, którzy 21 września pożegnają lato w Katowicach! Będą to:

J.D Overdrive

EL. PANK. EL

Luxtorpeda

Nocny Kochanek

Dokładna rozpiska czasowa imprezy prezentuje się natomiast następująco:

Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach - rozpiska czasowa
fot. Katowice Miasto Ogrodów
Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach – dojazd

Jeśli chodzi o dojazd na miejsce imprezy, to organizatorzy zadbali o krótkie instrukcje, które powinny ułatwić dotarcie na miejsce wszelkimi środkami lokomocyjnymi. Osoby niezmotoryzowane na teren imprezy dojechać mogą autobusem linii 910, który dojeżdża praktycznie pod samą scenę. Osoby, które przyjadą samochodem liczyć mogą na parking oddalony kilkanaście minut od imprezy. Motocykliści natomiast, zaparkować będą mogli na ulicy Trzech Stawów, która znajduję się tuż obok sceny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!