MICHAEL MALARKEY W POLSCE – ZAPOWIEDŹ KONCERTU

Michael Malarkey w listopadzie przyjedzie do Polski! Będzie promować swój debiutancki album Mongrels, którego premiera planowana jest na wrzesień 2017 roku.

Michael największą popularność zdobył dzięki serialowi Pamiętniki Wampirów, gdzie wcielił się w postać Lorenzo Enzo St. John. Rolą tą podbił serca fanów serialu.

12 października 2014 roku ukazała się jego EPka – Feed the Flames. Zawiera 5 utworów: Through the Night and Back Again, Feed the Flames, Everything’s Burned, Lost and Sound i The Bells Still Ring.

Obecnie artysta pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który jest już z niecierpliwością wypatrywany przez jego fanów. W Polsce promować go będzie koncert w Warszawie, 26 listopada w klubie BARdzo bardzo na ulicy Nowogrodzkiej 11.

BILETY

Bilety będą dostępne od piątku, 28 lipca, na stronach: GoOut.pl, Eventim.pl i Biletomat.pl, a także w sieciach Empik.  Start sprzedaży o godzinie 10:00. Dostępne będą dwie pule biletów:
  • normalne – 55 zł – gwarantujące wejście na koncert
  • bilety VIP – 220 zł – wcześniejsze wejście + Meet & Greet ze zdjęciem + pamiątkowy laminat. Bilety VIP dostępne będą tylko przez GoOut.pl
Organizatorami koncertu są fource.plBARdzo bardzo.