Mac DeMarco jesienią odwiedzi Polskę

Mac DeMarco
Mac Demarco | by Maeva Py, Flickr

Mac DeMarco przyjedzie do Warszawy na jedyny klubowy koncert w Polsce już tej jesieni, nie możecie tego przegapić!

Ostatni album Maca, This Old Dog, ukazał się w 2017 roku. To najbardziej dojrzałe i osobiste dzieło artysty. Krążek zainspirowany dokonaniami Paula Simona, Jamesa Taylora czy – ukochanej formacji DeMarco – Yellow Magic Orchestra z jednej strony zaskoczył subtelnymi synthami i klawiszami, a z drugiej jest logicznym rozwinięciem wątków zasygnalizowanych na płytach Maca już wcześniej, choćby w takich nagraniach jak Chamber Of Reflection z Salad Days czy na piosenkach z EP-ki Another One, którą – w swoim stylu – Mac DeMarco zakończył podaniem swojego prawdziwego adresu w Nowym Jorku (okolica Far Rockaway) i zaproszeniem fanów na kawę. Jak tłumaczył artysta w rozmowie z Wall Street Journal: “Żeby poznać adres musisz dosłuchać albumu do końca. Żeby w ogóle rozważać wizytę w moim domu, musisz być kimś w rodzaju superfana. A po trzecie, to taki dziwny zakątek Nowego Jorku, że każdy kto tam faktycznie dotrze, zasługuje na kubek kawy”.

Zgodnie z wolą artysty, w cenie każdego biletu zawarta jest równowartość jednego dolara, który przekazany zostanie na cele charytatywne programu Plus 1.

19 października 2018 roku artysta wystąpi w warszawskim klubie Progresja.

Bilety trafią do sprzedaży 29 maja (wtorek). Kupicie je na:  www.biletomat.pl (kolekcjonerskie), www.ticketmaster.pl(kolekcjonerskie), www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. 

Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.

źródło: fb Go Ahead