W królestwie Monszatana – spotkanie z Marcinem Rotkiewiczem!

spotkanie z Marcinem Rotkiewiczem - plakat

11 stycznia w Krakowie odbędzie się spotkanie z autorem wydanej pod koniec września ubiegłego roku książki W królestwie Monszatana. GMO, gluten i szczepionki – Marcinem Rotkiewiczem.

Gdzie i kiedy?

Start organizowanego 11.01.2018 r. spotkania zaplanowany jest na 18:30, potrwać ma zaś około dwóch godzin. Poprowadzi je redaktor portalu Jagielloński24.pl Bartosz Brzyski, a odbędzie się w Pracowni Klubu Jagiellońskiego, działającym pod adresem Rynek Główny 34.

 

Czym jest Monszatan?

Książka porusza wiele bardzo kontrowersyjnych dziś tematów, koncentrując się na wskazaniu mechanizmów używanych do szerzenia dezinformacji i do prób naginania rzeczywistości pod założone z góry tezy. Marcin Rotkiewicz – nagradzany wielokrotnie za swoją działalność polski dziennikarz naukowy – prezentuje nam w niej wyniki swoich poszukiwań odpowiedzi na pytania, jakie narosły wokół bezpieczeństwa organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Do tego odrobina glutenu i szczepionek oraz całkiem sporo informacji na temat rzetelności i metodologii badań naukowych.

Recenzję tej pozycji możecie znaleźć na naszym portalu pod tym linkiem.