Kreator na wrocławskiej 3-majówce 2018 [zapowiedź]

Do Polski zawita legenda thrash metalu! Zespół Kreator wystąpi na wrocławskiej 3-majówce!

Line-up 3-majówki uświetni koncert zespołu Kreator

Maj to miesiąc przez wszystkich wyczekiwany z tęsknotą. No… Prawie przez wszystkich, bo maturzyści mogą mieć na ten temat odmienne zdanie. Te parę wolnych dni to okazja do regeneracji, spotkania ze znajomymi i… kultywowania muzyki oczywiście. Spragnionym nowych muzycznych wrażeń polecamy Wrocław, gdzie z pewnością nie zabraknie atrakcji nawet dla najbardziej wymagających koneserów muzyki.  Jeśli są osoby, które mogą narzekać na tegoroczny line-up Wrocławskiej 3-majówki 2018, z pewnością nie powinni być to fani cięższego brzmienia. Obok zespołów matalowych jak Vader, czy Percival Schuttenbach, pojawi się Kreator.

Kreator – legenda thrash metalu

Zespół Kreator to jedna z ważniejszych grup jeśli chodzi o thrash metal. Powstała ona w roku 1982 w Niemczech i z powodzeniem podbija sceny muzyczne na całym świecie. Furtkę do sukcesu otwarł Kreator’owi album Pleasure to Kill, który ukazał olbrzymi potencjał drzemiący w muzykach, a także ich możliwości techniczne.

Legendarna grupa zawita do Polski 1 maja (pierwszego dnia imprezy), po zakończeniu trwającej obecnie trasy po USA. Warto wspomnieć, że zaledwie rok temu (27 stycznia 2017 ) Kreator wydał swój czternasty album studyjny Gods of Violence. 

3-majówka, nieco o wydarzeniu

Kiedy mówimy, o 3-majówce, należy wspomnieć, że na koncerty warto sobie zasłużyć ;). Jak?  Wziąć czynny udział w wydarzeniu i samemu nieco pomuzykować. Chodzi oczywiście o Gitarowy Rekord Guinessa, który stał się wizytówką Wrocławia. Wystarczy wziąć gitarę, nauczyć się kultowego Hey Joe Hendrixa i stawić się 1 maja na wrocławskim rynku, by wspólnymi siłami spróbować pobić ustanowiony w 2016 roku rekord. Potem już droga wolna, można słuchać do oporu, a wybór koncertów jest spory.

Innymi znanymi artystami, którzy wystąpią podczas wydarzenia są: Kult, Perfect, The Dumplings, Organek, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Ayo, The Dead Daisies, Jelonek, Vader, Percival Schuttenbach “Wild Hunt Live”, Grubson, Mikromusic, Dubioza Kolektiv, Coma, Ralph Kaminski, Me and That Man, Krzysztof Zalewski, Waglewski Fisz Emade, Miuosh akustycznie.

 

Ceny biletów

1 maja 2018 – 70 zł

2 maja 2018 – 70 zł

3 maja 2018 – 70 zł

Karnet 3-dniowy – 145 zł

Karnet 1-2 maja 2018 – 110 zł

Karnet 2-3 maja 2018 – 110 zł