Klub Wiatrak ponownie ugości Nocnego Kochanka

Fot Wydarzenie na Facebooku

Po praktycznie półtora roku przerwy, zabrzański Klub Wiatrak po raz kolejny w swe progi przyjmie Nocnego Kochanka! Tym razem, kapela zawita do Zabrza w ramach trasy promującej swój ostatni album – Randka w Ciemność.

Nocny Kochanek powróci do klubu CK Wiatrak już 10 listopada bieżącego roku. Grupa zaprezentuje w Zabrzu prawdopodobnie repertuar złożony ze swoich największych hitów oraz najnowszych utworów pochodzących z swojego ostatniego wydawnictwa. W setliście nie powinno zatem zabraknąć zarówno takich klasyków jak Karate i Minerał Fiutta, jak i nowych piosenek – Randki w Ciemność, Czarnej Czerni, czy chociażby Dr.Ongala. Warto dodać, że przed Kochankiem, w roli supportu wystąpi grupa ERELES. Jest to warszawska kapela w skład której wchodzi trzech muzyków Kabanosa – Lodzia (śpiew i gitara), Fons (bas) i Wicia (perkusja). ERELES ma już na swoim koncie debiutancki album, który ujrzał światło dzienne w marcu poprzedniego roku i zebrał wśród recenzentów pozytywne oceny.  Do tej pory, zespół koncertował już między innymi w towarzystwie takich grup  jak Farben Lehre, The Analogs oraz Closterkeller.

Nocny Kochanek w Wiatraku – bilety

Wejściówki na zabrzański koncert Nocnego Kochanka zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, bądź portalu GoOut. Koszt jednej wejściówki wynosi na chwile obecną 50 złotych. Radzimy jednak spieszyć się z zakupem, ponieważ bilety schodzą jak ciepłe bułeczki!

Nocny Kochanek w CK Wiatrak – rozpiska czasowa koncertu

Do informacji publicznej trafiła już także informacja odnośnie ramówki czasowej listopadowego koncertu. Na chwile obecną prezentuje się ona następująco:

18:00 – Otwarcie bramek

19:00 – ERELES

20:00Nocny Kochanek       

Nocny Kochanek – Trasa w Ciemność

A jeśli koncert w Wiatraku nie pasuje wam z jakichś powodów, a chcielibyście zobaczyć Kochanków, to głowa do góry – Trasa w Ciemność rozszerzona została o wiele koncertów w innych miastach! Jesienna część trasy rozpocznie się bowiem 26 września show w Berlinie, a zakończy 20 grudnia w Warszawie. W międzyczasie grupa zawita jeszcze przykładowo do Olsztyna, Lublina, Radomia i Wrocławia. Tak więc, dla chcącego nic trudnego!

Trasa w Ciemność, jesień 2019 - rozpiska
Fot: Facebook kapeli