Już jutro startuje Ars Independent Festival!

Na uczestników festiwalu co roku czekają pokazy filmów i animacji, wystawy gier wideo i prezentacje nowych technologii, panele dyskusyjne i spotkania z twórcami, koncerty i imprezy taneczne.

Ars Independent Festival 2017 będzie już 7. edycją multimedialnego festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu. Tegoroczna odsłona startuje już jutro i potrwa do 1 października w Katowicach.

Pełny program i kalendarium Ars Independent znajdziecie TUTAJ.
Brigsby Bear (2017) + Katowice w 30 sekund

Film Dave’a McCary’ego (USA 2017 ’97) to meta-kinowa opowieść o budowaniu własnego świata na nowo przypominająca nam o tym, że nasza tożsamość zawsze pozostaje pod wpływem przeszłości.

20.00 Kinoteatr Rialto
Bilety

To jednak nie wszystko, co czeka na festiwalowiczów tego wieczoru. Na scenie i wielkim kinowym ekranie w końcu będzie można poznać laureatów konkursu KTW 30[s] i zobaczyć zwycięskie 30-sekundówki o Katowicach.

Do wstępu na Otwarcie Festiwalu uprawniają karnety i akredytacje festiwalowe. Ponadto w Rialto oraz na portalu filmowa.net nabyć można bilety w cenie 10 PLN.

Where the Soul is?

A po wszystkim o 22.30 w festiwalowej klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem organizatorzy zapraszają na audiowizualny after „Where the Soul is?”. W rytmie elektro aranżacji m.in. Bacha, Wagnera, Brahmsa czy Ravela poszukamy odpowiedzi na odwieczne filozoficzne pytanie. Albo nie.

Wstęp na imprezę jest wolny. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

https://soundcloud.com/katocityofmusic/sets/where-the-soul-is