Już jutro Czad Festiwal – harmonogram czasowy, dojazd, bilety

Już jutro, 23 sierpnia, zacznie się Czad Festiwal! Święto fanów muzyki każdego typu, od elektroniki po metal, potrwa aż do niedzieli. Przedstawiamy również harmonogram czasowy. 

 

 

 

Święto muzyki

Nadchodząca, piąta już edycja Czadu może pochwalić się wyjątkowo zróżnicowanym i światowym line-upem. Na 4 scenach wystąpią między innymi: One OK Rock, Bastille, Blind Guardian, The Offspring czy Billy Talent. 

Trzeba przyznać, że od 2013 roku festiwal bardzo się rozwinął. Początkowo zapraszając jedynie polskich wykonawców, z roku na rok pochwalić się mógł obecnością zespołów z coraz to dalszych zakątków świata.

Co, gdzie, jak?

Main stage zostanie zdominowany przez gwiazdy dużego kalibru, natomiast tent i monster stage to przede wszystkim wykonawcy z naszego kraju i ci, którzy tworzą muzykę eksperymentalną.

Miejsce eventu – Straszęcin. Nazwa miejscowości brzmi obco? Nic nie szkodzi – dojazd okazuje się prosty, a wszystko zostało wyjaśnione dokładnie na stronie Czadu. Tam też znaleźć można rozpiskę godzinową na każdy dzień – czyli co, gdzie i kiedy w trawie piszczy (a może raczej gra – i to gra głośno).

Oczywiście w miasteczku festiwalowym nie zabraknie przeróżnych atrakcji – performance’ów, ofert gastronomicznych czy wesołej atmosfery na polu namiotowym. 

Rozpiska godzinowa: http://www.czadfestiwal.pl/43favgzdf34/2017/08/Rozpiska-godzinowa-CF2017.pdf

Dojazd: http://www.czadfestiwal.pl/dojazd/

Bilety: http://www.czadfestiwal.pl/bilety/

Ceny biletów wahają się od ok. 200 zł za dzień, do maksymalnie 420 zł za wszystkie pięć dni.
Do zobaczenia!