Judas Priest i Megadeth w Spodku!

Od kilkunastu dni fani muzyki rockowej i ciężkiej wręcz zalewani są kolejnymi ogłoszeniami koncertów, które w przyszłym roku odbędą się w naszym kraju! Ogłoszono już bowiem, że w 2018 do Polski zawitają między innymi: legendarny Ozzy Osbourne, Guns N’ Roses, Marilyn Manson, czy chociażby Roger Waters z swoim solowym zespołem. Nie dziwi zatem, że ludzie zastanawiają się w jaki sposób pogodzić finansowo te wszystkie występy i z całą pewnością nie ułatwi tego dzisiejsza zapowiedź, którą opublikowało Metal Mind Productions. Panie i Panowie, Judas Priest i Megadeth w Spodku!

Już 13 czerwca 2018 Spodek ponownie stanie się świątynią ciężkiego brzmienia! Do Katowic zawita bowiem, jedna z najbardziej ikonicznych kapeli świata – Judas Priest! Rob Halford wraz z zespołem przyjadą na Śląsk w ramach trasy promującej ich nadchodzącą płytę Firepower, która ma ujrzeć światło dzienne już na początku przyszłego roku. Ponadto, atrakcyjność występu niepodważalnie podnosi fakt, że w roli “gościa specjalnego” w Spodku wystąpi Megadeth! Będzie to zatem jedna z nielicznych okazji ujrzenia na żywo jednego z przedstawicieli  “Wielkiej Czwórki thrash metalu” oraz żywej legendy heavymetalu na jednej scenie. Zapowiada się niesamowicie dobrze!

Bilety:

Bilety trafią do sprzedaży już 24 listopada i dostępne będą w następujących cenach :

Loża – 380zł

Czerwone sek. H i J – 270zł

Czerwone i niebieskie sek. do X rz. – 230zł

Niebieskie sek. od XI rz. – 190zł

Płyta stojąca – 220zł

Płyta stojąca Early Entrance – 270zł

Wejściówki zakupić będzie można między innymi na oficjalnej stronie Metal Mind Productions, portalu Ticketpro oraz witrynie eBilet.pl.

 

Poniżej, plakat promujący koncert:

Plakat promujący koncert