GUNS N’ROSES W POLSCE W 2018 ROKU [ZAPOWIEDŹ]

Mamy świetną wiadomość dla fanów Guns N’ Roses. Koncert zespołu w naszym kraju w 2018 roku został oficjalnie potwierdzony!

NOT IN THIS LIFETIME TOUR

Odrodzone Guns N’ Roses nie zwalnia tempa. Po niezwykle udanej trasie Not In This Lifetime w 2017 roku kultowy zespół zamierza kontynuuować trasę w 2018 roku i szturmem podbić ponad 13 stadionów na terenie całej Europy. Grupa wystąpi również w roli headlinera na takich festiwalach, jak: Download Festival w Leicestershire (Wielka Brytania), w Paryżu i Madrycie, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting. Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds.

TERMIN, MIEJSCE, BILETY

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl 

Przedsprzedaż dla członków fanklubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Na Facebooku można dołączyć do wydarzenia.

https://www.facebook.com/LiveNationPL/videos/10155568497827631/

 

 

Zdjęcie i informacje pochodzą z oficjalnego profilu organizatora koncertu – Live Nation: www.facebook.com/LiveNationPL