Finał Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard” [zapowiedź]

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, o godz. 20.00, w krakowskim Kinie Kijów odbędzie się Gala Finałowa 11. edycji tego festiwalu. „Siła przebicia” to coś czym musieli wykazać się tegoroczni uczestnicy tego ogólnopolskiego konkursu, zarówno filmowcy jak i fotografowie.

Zwieńczeniem i ukoronowaniem ich wysiłków będzie ta iście Oscarowa Gala. W jury zasiądą takie osobistości jak artystka Beata Rybotycka, youtuber Włodek Markowicz czy aktor młodego pokolenia Maciej Musiał. Oprócz imprezy, w dni poprzedzające odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących: spotkania, pokazy i warsztaty artystyczne. Ich bogatą ofertę poprowadzą sami profesjonaliści krakowskiej sceny artystycznej m.in. aktorzy Teatru Słowackiego czy pedagodzy krakowskiej PWST.

Uczestnictwo w nich jest bezpłatne. Zapisywać można się poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie: slavangard.pl.Tam tez znajdziecie cały harmonogram. Bilety na samą galę są natomiast do nabycia na stronie Kina Kijów lub w kasach. Cena to 25 zł.

Zachęcamy do śledzenia poczynań twórców na facebook’u: Slavangard. Przygotowali tam dla Was wiele niespodzianek!

To wydarzenie to wielkie święto sztuki. Sztuki bogatej w przekaz. Oddającej głos młodym ludziom. Pokazującej, że każdy z nas może być artystą. Sztuki przepełnionej pasją i zaangażowaniem młodych ludzi, którzy są wrażliwi na świat dookoła i nie tylko próbujących go zrozumieć, ale także kreować!

Będziemy tam i zrelacjonujemy to dla Was! Do zobaczenia na Gali!

Fot. materiały promocyjne organizatora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o