Konwent miłośników fantastyki Pyrkon 28-30 IV 2017

Pyrkon

Pyrkon 2017

Już tylko tydzień do największego w Polsce konwentu miłośników fantastyki. Pyrkon – organizowany od samego początku przez Klub Fantastyki “Druga Era” – odbywa się już po raz siedemnasty.

Atrakcje

Na uczestników Konwentu czeka szereg atrakcji. Są to między innymi wykłady, konkursy i warsztaty odbywające się w salach prelekcyjnych. Konwent to również miejsce, gdzie zakupić można gadżety w sklepach z biżuterią, grami i odzieżą. Podczas imprezy można spotkać niesamowitych gości; wśród nich między innymi: Maja Lidia Kossakowska, Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda, Jpoakub Ćwiek, Sebastian Roche i wielu innych. W Games Roomie zapaleni fani – jak i początkujący – będą mogli pograć w gry planszowe. W Fantastycznych wioskach będzie można obejrzeć stroje, wziąć udział w inscenizacjach, zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Będzie to moja pierwsza przygoda z Pyrkonem. Nie mogę doczekać się atrakcji przygotowanych przez organizatorów i gości imprezy. Mam też nadzieję poznać ciekawych ludzi. Jeżeli jesteś twórcą, miłośnikiem fantastyki, cosplayerem lub cosplayerką i chcesz opowiedzieć mi o swojej pasji, a przy tym zaistnieć na stronie Kulturalne Media, nie zwlekaj – spotkajmy się. Napisz maila lub odezwij się na facebooku.

Kontakt

mail: krzysztof.sadowski@kulturalnemedia.pl (w temacie wiadomości: Uczestnik Pyrkonu)

facebook: fb.com/puchaczytacz

www.pyrkon.pl