All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce!

All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce
fot: oficjalny FB zespołu

Niesamowita gratka dla fanów All Them Witches. W przyszłym roku grupa rusza do Europy promować swój najnowszy album. Zespół zwita również do Polski, pierwszy raz! Chłopaki zagrają u nas dwa koncerty! Kto już nie może się doczekać?

All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce! – co, gdzie, kiedy?

All Them Witches odwiedzi Polskę w maju 2019 roku. Podczas europejskiej trasy zespół wystąpi w Warszawie oraz w Poznaniu. Ich koncerty są naprawdę niesamowite, tak jak i płyty. Zeszłoroczny Sleeping Through The War znalazł się w naszym, subiektywnym rankingu najlepszych płyt 2017 roku. W tym roku kapela wydała kolejny, piąty longplay ATW. I jest spora szansa, że znowu będzie notowany wysoko.

Co: All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce!
Gdzie: Warszawa, Poznań
Kiedy:
– 1.05.2019 Poznań, Klub u Bazyla
– 2.05.2019 Warszawa, Hydrozagadka
Bilety: przedsprzedaż – 69PLN (sprzedaż prowadzona jest w sieci Ticketmaster, biletomat.pl, ebilet.pl, ticketclub.pl, empikbilety.pl, w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz na stronie organizatora: go-ahead.pl), w dniu koncertu – 80PLN

All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce
fot: oficjalny FB zespołu
All Them Witches na dwóch koncertach w Polsce! – zespół

Grupa powstała w 2012 roku i od tego czasu powoli dążyli do przodu zdobywając uznanie coraz szerszego grona słuchaczy. Mnóstwo genialnych koncertów, pięć studyjnych albumów, kilka singli i epek oraz dwie koncertówki. Już Our Mother Electricity był albumem, który pokazał, że Panowie nie patrzą się na nikogo i niemalże tworzą własny gatunek. Lighting At The Door  udowodnili, że wiedzą co robią. Tak też było z każdym kolejnym wydawnictwem. Ostatni krążek, wydany w 2018 roku ATW potwierdza studyjną formę All Them Witches. Innym tematem są niesamowite koncerty grupy. Genialne widowiska, które w warstwie wizualnej może nie robią wielkiego WOW, jednak kunszt muzyczny kwartetu i ich niesamowite zgranie, to prawdziwy majstersztyk. Otwarte kompozycje proszą się o rozimprowizowane jammy i właśnie to jest ogromnym atutem All Them Witches.

Maciej Juraszek