Wieczory z Drag Queen w Teatrze Barakah

Drag Queen
Zdjęcie: https://goingapp.pl/storage/app/uploads/public/5ac/caf/854/thumb_192137_600x350_0_0_crop.jpg

Mężczyzna przebrany za kobietę, ubrany w wyzywający strój i pomalowany ostrym makijażem – taką postać zobaczymy w piątek 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 20:00 podczas premiery Bombonierka Madame Kakadu, czyli (pod)wieczorki z Drag Queen. Co to takiego?

Teatr Barahak rozpoczyna cykl pierwszego w Polsce show Drag Queen z kryminalnym wątkiem w tle Bombonierka Madame Kakadu, czyli (pod)wieczorki z Drag Queen, które zostanie zainaugurowane w piątek 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 20:00. Spektakle będą odbywać się raz w miesiącu, by nie przegapić żadnego z odcinków trzeba na bieżąco śledzić repertuar na stronie www lub wydarzenia na funpage organizatorów.

Przebieg wieczoru z Drag Queen

W rolach głównych przedstawienia wystąpią Madame Kakadu i jej najlepsza przyjaciółka Papina McQueen, które przysporzą widzom artystycznych doznań poprzez interakcje oraz dialog z nimi, dzięki czemu każdy pokaz okaże się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Artyści, jacy wcielą się w postaci, są nieznani i określani jako tajemnica śledztwa, co jeszcze bardziej determinuje do przekonania się o słuszności doboru artysty oraz rozwiązania zagadki osobiście. Oprócz wątku kryminalnego twórcy przewidują widowisko artystyczno-rozrywkowe z dużą dawką śmiechu, jak przystało na klasyczne show.