Najbliższe spektakle Teatr Wydarzenia

TEATR LETNI – SZEKSPIR W PARKU

Czy w wakacje tęsknicie za teatrem? Jeśli tak, to w ostatni weekend lipca zapraszamy Was na teatr letni. Już 29 i 30 lipca o godzinie 20:00 odbędzie się spektakl plenerowy Szekspir w ParkuJak się wam podoba?.

Projekt Szekspir w Parku nawiązuje do światowej tradycji spektakli plenerowych Szekspir w High Parku w Toronto oraz nowojorskiego Festiwalu Szekspirowskiego w Central Parku i zakłada popularyzację dzieł tego pisarza w sposób dostępny dla wszystkich – niezależnie od ich wieku, statusu społecznego, czy finansowego.

John Weisgerber wyreżyserował przedstawienie Jak wam się podoba? na podstawie sztuki Williama Szekspira. Po zeszłorocznych sukcesie, kiedy każdego wieczoru dzieło oglądało kilkuset widzów, widowisko powraca. Będzie można je zobaczyć w Business Garden przy ulicy Żwirki i Wigury 18A w Warszawie.

DOJAZD

Linie autobusowe: 141, 154, 175, 188, 306 i 504 (przystanek Novotel)
Linie SKM: S2 i S3 (stacja Żwirki i Wigury)
Bezpłatny parking (liczba miejsc ograniczona)

Wstęp na wydarzenie TEATR LETNI – SZEKSPIR W PARKU jest bezpłatny.

Wszystkie informacje i zdjęcie pochodzą ze strony: facebook.com/szekspirwparkuwarszawa

TEATR LETNI - SZEKSPIR W PARKU

Dorota Jurek

Pasjonuje ją teatr i muzyka do których ucieka w wolnych chwilach. Wielbicielka musicali. Kocha podróżować. Stała bywalczyni koncertów podczas których odkryła, że fotografia to coś co daje jej radość, siłę i napędza do życia. Ciągle spragniona nowych doznań i wyzwań, bezustannie planująca.
dorota.jurek@kulturalnemedia.pl ; https://www.instagram.com/trudnaruda

https://www.facebook.com/trudnarudafoto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *