“SZALONE NOŻYCZKI” W TEATRZE PALLADIUM [ZAPOWIEDŹ]

W poniedziałek 18 grudnia o godzinie 19:30 odbędzie się premierowy spektakl w Teatrze Palladium – Szalone nożyczki. To najnowsza odsłona sztuki wpisanej do Księgi Rekordów Guinnessa.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. Szalone Nożyczki – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat.

FABUŁA

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu– właścicielka lokalu umiera! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę – kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza, UWAGA!!! Widz!!! W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w rękach widzów. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzi podziw publiki całego świata!

OBSADA

Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Leszek Stanek
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg

BILETY

Bilety są w sprzedaży na stronie: http://bilety.palladium.art.pl/

Ich ceny to: 99, 129, 139, 149 i 195 zł.

BILETY VIP (rzędy od 16 do 20) w cenie 195 zł. – cena obejmuje premierowy spektakl wraz z udziałem w uroczystym bankiecie z aktorami

Publiczność, która miała okazję już zobaczyć Szalone nożyczki, zgodnie twierdzi, że to wyjątkowe teatralne doświadczenie. Myślimy, iż warto o tym się przekonać osobiście i wybrać do Teatru Palladium.

Informacje oraz plakat pochodzą z profilu Teatru Palladium na Facebooku: https://www.facebook.com/teatrpalladium/

Zachęcamy do obserwowania profilu Teatru Fabryka Marzeń gdzie można znaleźć zdjęcia i najnowsze informacje dotyczące Szalonych nożyczek: https://www.instagram.com/teatr_fabrykamarzen/