Filozofia Pay If You Want jest z nami już 5 lat!

Teatr Odwrócony

Teatr Odwrócony to pierwszy obiekt w Polsce, który wprowadził specyficzną i innowacyjną metodę płacenia za obejrzany spektakl. Dokładnie, płaci się już po obejrzanej sztuce, a co więcej – tyle ile się samemu uważa. System ma pozwolić na powszechny dostęp do kultury, awangardowego świata teatru. Pomysłodawcy pokazują również przez ten zabieg ich szacunek do naszej wolności wyboru i kwoty jaką przekażemy na dalszy rozwój teatru.

Mój pierwszy kontakt z Teatrem Odwróconym zdarzył się 3 lata temu. Wtedy ujęła mnie intymność tego miejsca, bliskość aktorów z widownią ale również otwartość artystów. Po tak długim czasie z przyjemnością odwiedzę ponowie progi teatru, ponieważ już 25 listopada odbędzie się jego jubileusz. Organizatorzy zaplanowali na ten wieczór oficjalne otwarcie sceny przy ulicy Sławkowskiej 14 w Krakowie. Towarzyszyć temu będą występy – niespodzianki oraz raut z aktorami zaangażowanymi w tworzenie instytucji. Gościem specjalnym całego wydarzenia będzie Jerzy Trela, wybitny aktor teatralny i telewizyjny.

Jubileuszowi 5-lecia będą towarzyszyły również różne spektakle, które będą odbywały się między 23 listopada a 5 grudnia. Ich harmonogram możecie znaleźć na stronie głównej teatru. Wśród nich będzie nam dane obejrzeć między innymi Zbrodnie i karę Dostojewskiego czy Warszawiankę Wyspiańskiego w nowej odsłonie.

Na każde z wydarzeń obowiązuje osobna rezerwacja! Do zobaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here