Najbliższe spektakle Teatr Wydarzenia

„JESUS CHRIST SUPERSTAR” W RAMPIE [ZAPOWIEDŹ: 2018 ROK]

Z radością chcieliśmy ogłosić, że zostaliśmy patronem medialnym musicalu Jesus Christ Superstar, który już w marcu 2018 roku powróci na deski Teatru Rampa!

Jesus Christ Superstar to jeden z największych musicali wszech czasów. Jego twórcami są Andrew Lloyd Webber i Tim Rice, którzy u progu lat 70-tych XX wieku stworzyli niezwykłą rockową opowieść, w której postać Chrystusa została wystylizowana na pierwszego w dziejach idola.

Teatrze Rampa w Warszawie premiera musicalu odbyła się 18 marca 2016 roku. Po ogromnym sukcesie musical powrócił na deski teatru w marcu 2017 roku. My już nie możemy doczekać się aż znowu wróci do Rampy w 2018 roku i będzie grany przez cały marzec.

BILETY

Wiemy, że już spora grupa osób czeka na start sprzedaży biletów bo dostajemy pytania z tym związane. Poprzednie lata pokazały, że bilety wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Nie wątpimy, że i tym razem tak będzie.

Sprzedaż jest ruszyła na stronie ebilet. Dostępne są bilety na kilka terminów (2, 3, 4, 6, 7, 8 i 9 marca 2018 roku). Dzisiaj sprzedaż wystartowała również na stronie e-wejściówki. W grudniu 2017/styczniu 2018 bilety na wszystkie terminy będą dostępne na stronie Teatru Rampa. Dokładna data jest jeszcze nieznana, ale jak tylko bilety trafią do sprzedaży na pewno Was o tym powiadomimy.

Z naszą recenzją musicalu Jesus Christ Superstar  możecie zapoznać się tutaj: kulturalnemedia.pl/teatr/jesus-christ-superstar-w-teatrze-rampa

Dorota Jurek

Pasjonuje ją teatr i muzyka do których ucieka w wolnych chwilach. Wielbicielka musicali. Kocha podróżować. Stała bywalczyni koncertów podczas których odkryła, że fotografia to coś co daje jej radość, siłę i napędza do życia. Ciągle spragniona nowych doznań i wyzwań, bezustannie planująca.
dorota.jurek@kulturalnemedia.pl ; https://www.instagram.com/trudnaruda

https://www.facebook.com/trudnarudafoto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *