Wernisaż Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej

7 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się wernisaż wystawy słuchaczy warsztatów fotograficznych.

Jastrzębska Szkoła Fotografii Dokumentalnej to warsztaty, gdzie uczestnicy mogą pracować nad nowym lub już rozpoczętym cyklem zdjęć. Spotkania konsultacyjnych pozwalały m.in. na rozwinięcie fotograficznej narracji, zweryfikowanie bieżących działań, wypróbowanie różnych metod opisu rzeczywistości, podjęcie decyzji o tym, jak poprowadzić swoją półroczną pracę czy wykonać edycję zdjęć i na koniec – przygotować ich publiczną prezentację. W trakcie spotkań uczestnicy poznawali podstawy realizacji projektu dokumentalnego lub zyskają szansę na skonfrontowanie swoich założeń i metod na szerszym forum. Zajęcia w ramach Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej prowadzili fotografowie: Michał Sita, Mariusz Forecki, Adrian Wykrota i Michał Adamski z Fundacji PIX.HOUSE z Poznania, a także Maciej Moskwa autor photobooka Saraha.

Z okazji podsumowania warsztatów odbędzie się wernisaż prac uczestników.

– Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac słuchaczy Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej, który będzie podsumowaniem ich wielomiesięcznej pracy związanej z realizacją długoterminowych projektów fotograficznych. Wydarzenie będzie okazją do poznania w wyjątkowy sposób nie tylko autorów, ale i bohaterów prezentowanych dokumentów fotograficznych – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Jastrzębiu Zdroju. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Znamy zwycięzcę Talent Roku 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here