Festiwal kreatywnej fotografii we Wrocławiu [zapowiedź]

Olympus Perspective Playground
Olympus Perspective Playground

Wystawa Olympus Perspective Playground nareszcie zawitała do Wrocławia. Wystawa dostępna już 15 lutego 2019 roku we wrocławskiej Czasoprzestrzeni.

n
Połączenie interaktywnych instalacji oraz niezwykłego otoczenia wrocławskiej starej zajezdni tramwajowej „Dąbie”, przy ulicy Tramwajowej. Całą wystawę będzie można oglądać od 15 lutego do 10 marca 2019 roku.

Technologie optyczne na placu zabaw

Co więcej w przestrzeni, która jest bardzo dobrze znana wrocławianom ze swej targowej czy festiwalowej przestrzeni, tym razem sami goście, entuzjaści i zawodowi fotografowie będą mieli szansę wejść w świat wyjątkowej optyki i sztuki audiowizualnej. Odwiedzający przetestują kompaktowe i lekkie bezlusterkowce Olympus OM-D oraz PEN, a każdy uczestnik wystawy otrzyma w prezencie kartę SD ze zdjęciami, które sam wykonał na miejscu.
n
Festiwalu kreatywnej fotografii we Wrocławiu [zapowiedź]
Olympus Perspective Playground
n
Wystawę można oglądać przez cały tydzień, od niedzieli do środy w godzinach 11:00 – 21:00, a od czwartku do niedzieli od 11:00 do 23:00. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja na stronie organizatora. Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych i uznanych fotografów, współpracujących z marką od lat. Udział w nich jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter edukacyjny, konieczna jest rejestracja na poszczególne formuły tych spotkań.
n
Olympus Perspective Playground
Olympus Perspective Playground – firma Olympus, nieustannie tworząc innowacyjne produkty, takie jak endoskopy (pomagające ratować życie), aparaty fotograficzne (pozwalające zachować niepowtarzalne momenty) i urządzenia life science (zapewniające nam bezpieczeństwo i pomagające pogłębiać wiedzę), stała się liderem na wielu rynkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here