“Eva” w Teatrze Rampa [zapowiedź]

spektakl muzyczny Eva
Plakat do spektaklu muzycznego "Eva" Teatru Rampa.

3 listopada 2018 roku na Scenie Kameralnej Teatru Rampa w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu Eva w reżyserii Joanny Szczepkowskiej. Kulturalne Media objęły patronatem medialnym tę produkcję. 

Twórcy 

Teatr Rampa prezentuje najnowszy musical pt. Eva. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Joanna Szczepkowska. Zabierze ona widzów w świat piosenek Evy Cassidy i opowie historię tej amerykańskiej piosenkarki. Kierownikiem muzycznym spektaklu jest Paweł Stankiewicz. Odpowiada on również za aranżacje utworów, które będą wykonywane na żywo przez zespół wspaniałych muzyków. Scenografię i kostiumy przygotuje Natalia Kołodziej.

Eva  – obsada i muzycy

W musicalu Eva wystąpi wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa – Dorota Osińska (śpiew, gitara akustyczna, flet poprzeczny) oraz gwiazda polskiego teatru – Joanna Szczepkowska (śpiew, instrumenty perkusyjne). Oprócz nich na scenie pojawią się: Paweł Stankiewicz (gitary, śpiew), Piotr Banaszek (instrumenty klawiszowe, mandolina, gitara elektryczna, śpiew) i Piotr Maślanka (instrumenty perkusyjne, piano, gitara elektryczna, śpiew). 

Inspiracją do powstania tego spektaklu muzycznego był nie tylko wyjątkowy śpiew i legenda Evy Cassidy, ale również talent Doroty Osińskiej. Joanna Szczepkowska dostrzegła podobieństwo brzmień głosów, charakterów i gustów artystycznych, jakie łączą obie artystki, i postanowiła to wykorzystać.

Eva – Teatr Rampa

3 listopada (sobota) godzina 19:30 – premiera

4 listopada (niedziela) godzina 19:30

8 listopada (czwartek) godzina 19:30

9 listopada (piątek) godzina 19:30

1 grudnia (sobota) godzina 19:30

2 grudnia (niedziela) godzina 19:30

7 grudnia (piątek) godzina 19:30

8 grudnia (sobota) godzina 19:30

Bilety 

Bilety kupicie w kasie Teatru Rampa oraz na stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here