BAJKOWE I MUSICALOWE PRZEBOJE NA BIELAŃSKIEJ SCENIE KAMERALNEJ

W najbliższą niedzielę, 4 czerwca, na Bielańskiej Scenie Kameralnej w Warszawie będzie mieć miejsce wyjątkowe wydarzenie – Feel the magic – Bajkowe i Musicalowe Przeboje. Zostanie ono poświęcone utworom z filmów wytwórni Walta Disneya.

Start przewidziany jest na godzinę 15:30. Organizatorzy zapowiadają kolorowy, pełny humoru i ciepła program, w którym usłyszymy utwory z najpopularniejszych filmów animowanych, sygnowanych nazwiskiem ojca Myszki Miki.: Pocahontas, Król Lew, Mulan, Herkules czy Dzwonnik z Notre Dame, tych mniej znanych – Anastazja, Rogate Ranczo, Mustang z Dzikiej Doliny oraz najnowszych hitów wytwórni – Zaplątani, Kraina lodu. W koncercie pojawi się również akcent broadwayowski, gdyż zaprezentowane zostaną piosenki z najlepszych musicali scenicznych stworzonych na kanwie animowanych przebojów: Tarzan, Alladyn czy Król Lew. Wystepują m.in. Ewa Łobaczewska i Maciej Pawlak.

BILETY

Wydarzenie organizuje Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie. Bilety do kupienia na portalu Bilety24.

WSPANIAŁY PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Zapowiada się, że będzie to ekscytująca, bajkowa podróż zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Ja sprawiam sobie prezent na Dzień Dziecka i wybieram na ten spektakl. Gorąco go Wam polecam. Relacja będzie później dostępna na naszej stronie.