5. edycja Broadway Exclusive [zapowiedź]

Broadway Exclusive to zachwycające popisy wokalne artystów, dynamiczna i zmysłowa choreografia, piękne aranżacje oraz światła. W październiku 2019 roku,  to dopracowane do perfekcji widowisko powróci do Teatru Rampa w nowej, odświeżonej formie.

Broadway Exclusive 2019

Broadway Exclusive to wyjątkowe wydarzenie, tworzone przez utalentowanych, pełnych pasji ludzi, które w sposób doskonały łączy muzykę i taniec. Na koncert jak zwykle złoży się klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (Jesus Christ Superstar, Porgy & BessWest Side StoryNędznicyMiss SaigonUpiór w Operze). Pozostawiono je w repertuarze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom publiczności, która zawsze na nie czeka. Jednak Broadway Exclusive chce zaskakiwać, dlatego zdecydowano się dodać nowe, specjalnie przygotowane na tę okazję utwory. Będą to zarówno przeboje ostatnich lat (np. z filmu La La Land), piosenki z nowych musicali cieszących się dużą popularnością (Once, Something Rotten, Charlie i fabryka czekolady, Tootsie); jak i piosenki z musicali, których dotąd jeszcze nie prezentowano podczas tego wydarzenia.

Znakomici soliści

Wystąpią znakomici soliści – Natalia Piotrowska-Paciorek, Dorota Osińska, Paulina Janczak, Maciej Pawlak i Jakub Wocial (pomysłodawca i twórca Broadway Exclusive). Wszyscy są związani z najlepszymi scenami muzycznymi w kraju.

Kierownictwo muzyczne i aranżacje

Utwory zabrzmią w nowych aranżacjach Jana Stokłosy. Będą wykonane na żywo przez band pod jego kierownictwem, który wystąpi w składzie: skrzypce, II skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas/gitara basowa oraz instrumenty perkusyjne.

Choreografia

Wszystkie utwory będą połączone choreografią Santiago Bello Labradora. Układy choreograficznie powstały na bazie dwóch stylów – Broadway oraz Contemporary. Wykonają je: Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Santiago Bello, Patryk Gładyś.

Broadway Exclusive 2019

Terminy

5 edycja Broadway Exclusive zostanie zaprezentowana w Teatrze Rampa w następujących terminach: 10 (premiera nowej odsłony), 11 (spektakl zamknięty), 12 i 13 października 2019 roku. Bilety kupicie w kasie teatru oraz na stronie internetowej.

Koniecznie odwiedźcie Teatr Rampa w październiku i dajcie się porwać magicznemu światu musicali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here