Galeria Sztuki Audio-Wizualnej Soulstone Gathering

Ostatnio poznaliśmy pełną listę kapel, które wystąpią podczas Soulstone Gathering Festival 2018. Wspomnieliśmy również, że ekipa przygotowała nowy punkt programu imprezy. Sprawdźcie o co chodzi z Galerią Sztuki Audio-Wizualnej Soulstone Gathering!

Galeria Sztuki Audio-Wizualnej Soulstone Gathering – co, gdzie, kiedy?

Imprezy spod szyldu Soulstone Gathering to naprawdę genialne gigi. Zarówno pod względem doboru artystów, jak również organizacji. Festiwal odbywający się w Krakowie z roku na rok się rozrasta. Do miasta przyjeżdżają coraz ciekawsze zespoły, coraz więcej ludzi przychodzi na koncerty. Ekipa SG to banda szalonych ludzi, którzy kochają to co robią i widać, że nie zamierzają stać w miejscu. Dlatego w tym roku przygotowali coś specjalnego. Drugi dzień Soulstone Gathering Festival rozpocznie Galeria Sztuki Audio-Wizualnej Soulstone Gathering.

Dlaczego audio? Otóż, jak wspominaliśmy ostatnio, podczas trwania wystawy wystąpi Andromeda Space Ritual. Rewelacyjny, młody zespół zagra godzinny set, który zacznie się o godzinie 14.00.

Częścią wizualną będą wystawy artystów z Krakowa i nie tylko. Zaproszeni artyści nie prezentują jednego kierunku w sztuce (o czym przeczytacie za chwilę), najważniejszym kryterium ich doboru jest jakość ich prac. Dekoracją sali wystawowej zajmie się ekipa Goadupa Festival oraz Egodrop. Ostatnim elementem galerii będzie powieszone na ścianie płótno oraz dostępne dla każdego, fluorescencyjne farby. Dzięki temu powstanie obraz namalowany przez kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset osób. Po zamknięciu wystawy, druga strona obrazu zostanie podpisana przez artystów. Obraz ten zostanie przekazany na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o