W sklepie GOG.com rozpoczęła się właśnie zimowa wyprzedaż. W jej ramach przecenionych zostało ponad 2500 gier. Do tego wypuszczona została paczka Tylko RED zawierająca wszystkie gry rodzimego dewelopera w cenie jednego tytułu AAA. To jednak nie koniec: przez pierwsze dni rozdawany za darmo będzie Wasteland 2.

Do początku kalendarzowej zimy zostało jeszcze trochę ponad tydzień. W niektórych regionach polski poprószył już śnieg, w innych ulicami leje się wrzątek zmieniając krajobraz na ten znany z Silent Hill. Tym niemniej pierwsze sklepy stacjonarne i wirtualne zaczęły już wytaczać swoje marketingowe działa oferując pierwsze promocje na asortyment. Jednym z takich sklepów jest rodzimy GOG.com, który bynajmniej nie zamierza poprzestawać na przecenach. Co jeszcze obejmuje akcja?

Wasteland 2 za darmo

W myśl handlu na modłę bliskowschodnią dobrą sprzedaż należy zacząć od ofiarowania czegoś swojemu klientowi. Nie inaczej do tego zagadnienia podchodzi GOG.com. Wyprzedaż rozpoczyna 48 godzinami, w których za darmo rozdawany będzie Wasteland 2 – kickstarteowy powrót legendarnej marki z lat 80. Gra stworzona została w stylu pierwszych dwóch Falloutów i cieszyła się uznaniem wśród fanów gatunku, choć nie odmówiono jej toporności i kilku chybionych rozwiązań. Dlatego niedługo po premierze doczekała się także rozszerzenia Director’s Cut poprawiającego wiele bolączek. Na GOGu dostaniemy zarówno wersję zwykłą jak i dyrektorską. Spieszcie się, bo wyłapiecie ją tylko do 13 grudnia do godz. 15:00 pod tym linkiem.

GOG.com Zimowa Wyprzedaż Winter Sale
Grafika GOG.com.

Pakiet Tylko RED

Dodatkowo w ramach promocji przygotowano kilka paczek tematycznych. Jedną z nich jest pakiet nazwany Kolekcja: Tylko RED. Pakiet ten zawiera wszystkie gry CD Projekt RED i kosztuje 259,77 zł. W tej cenie znajdują się:

  • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona;
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona;
  • Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści;
  • Wiedźmin Gra Przygodowa;
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku;
  • Cyberpunk 2077;

Przeceny

Przejdźmy w końcu do samego mięska, którym są przeceny, na jakie możecie się natknąć w najbliższych dniach. Zimowa Wyprzedaż potrwa do 2 stycznia i według strony zasięgiem obejmie ponad 2500 przecen. Wśród nich są następujące gry:

I tak właśnie prezentuje się promocja na GOG.com. Zamierzacie coś kupić w rodzimym sklepie cyfrowym? Dajcie nam znać w komentarzach!

Sett – Nowy heros w League of Legends [Aktualizowany]

Sett – Nowy heros w League of Legends [Aktualizowany]