Tysiące gier przecenionych w Steam Summer Sale Grand Prix

Steam Summer Sale Grand Prix

Wystartowała zapowiadana już kilka miesięcy temu letnia wyprzedaż na Steamie. Tym razem została ona zatytułowana Steam Summer Sale Grand Prix.

Lato w pełni, więc jak co roku Gabe Newell wyciąga swoje ręce po nasze portfele oferując tysiące przecen na swojej platformie cyfrowej dystrybucji – Steamie. Jak zawsze akcji towarzyszą również wyzwania społecznościowe. Tym razem wyprzedaż została nazwana Steam Summer Sale Grand Prix i poza zwykłymi przecenami oferuje także mini zabawę opartą na wyścigu drużynowym. Ale zanim o tym powiedzmy słów kilka o samej przecenie: jak co roku obejmuje ona obniżki cen kilku tysięcy pojedynczych gier oraz całych serii. Rozpoczęła się 25 czerwca i potrwa do 9 lipca.

Grand Prix

Dodatkowo tym razem poza samym kupowaniem zainteresowani gracze i kolekcjonerzy będą mieli też okazję zagrać w małą grę społecznościową. Polega ona na wybraniu jednej z pięciu drużyn: Świń, Żółwi, Królików, Corgi i Papug i uczestniczeniu w wyścigu. Każda drużyna zbiera swoje punkty za kupowanie produktów i wypełnianie specjalnych zadań, jak wykonywanie określonych czynności w grach. Za zarobione punkty można kupować tła i emotki do swojego profilu, a także przeceny na gry.

Steam Summer Sale Grand Prix
Który team wybieracie?

Promocje

Przejdźmy jednak do najważniejszej części wyprzedaży, czyli rzecz jasna samych promocji. Z całym arsenałem przecen można się zapoznać na stronie lub aplikacji Steama. My wybraliśmy dla Was najciekawsze i najbardziej warte Waszej uwagi przeceny:

Przecenione franczyzy

Tak wyglądają najciekawsze przeceny w tegorocznej letniej wyprzedaży. Znaleźliście tutaj coś dla siebie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Kreskówkowy Starcraft? Gra Blizzardu zmieni się nie do poznania!

Kreskówkowy Starcraft? Gra Blizzardu zmieni się nie do poznania!