Na Epic Games Store zawita dziś kolejna darmowa gry. W tym tygodniu dostaniemy  sentymentalny powrót do gier 16-bitowych w postaci The Messenger.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce The Messenger. Aby zdobyć te gry musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: The Messenger) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe. Gra dostępna jest za darmo od 14 do 21 listopada.

The Messenger to hołd złożony 16-bitowym platformówkom, za którymi tęsknie wygląda wielu graczy (popularność Shovel Knighta czy Owlboya tylko to potwierdza). W produkcji wcielamy się w ninję, którego zadaniem jest dostarczyć bardzo ważną wiadomość. W tym celu przemierzy wiele lokacji wspierając się walką i pokonywaniem sekcji platformowych. Gra zawiera także liczne elementy metroidvanii. Fani klasyków będą zadowoleni.

The Messenger

I tak właśnie przedstawia się gra, która dziś trafi do naszych bibliotek. Planujecie zagrać w The Messenger? Dajcie znać w komentarzach!

Oceń je wszystkie, czyli 12 najlepszych gier z serii Pokemon

Oceń je wszystkie, czyli 12 najlepszych gier z serii Pokemon