The Last of Us 2 w lutym 2020? Aktorka dubbingująca Ellie zdradza datę premiery?

The Last of Us 2

Czyżby najnowsza gra Naughty Dog miała zadebiutować w lutym 2020 r? Aktorka podkładająca głos pod Ellie – główną bohaterkę The Last of Us 2 – mogła zasugerować taki termin.

Targi E3 już za nami. Jak wiecie w tym roku zabrakło na nich przedstawicielstwa Sony. Nie dowiedzieliśmy się więc niczego nowego na temat produkcji które mają pojawić się na konsolach niebieskich. Czyżbyśmy jednak na osłodę dostali datę premiery jednej z największych produkcji ósmej generacji konsol?

Ashley Johnson – aktorka podkładająca głos pod Ellie brała udział w wywiadzie w programie Between the Sheets na kanale youtube’owym Critical Role. Opowiadała ona prowadzącemu o różnych elementach związanych z grą, postacią ale także swoją rolą. W pewnym momencie (od 1:07:21) została przez niego zapytana o datę premiery. Zaczęła odpowiadać, jednak prowadzący wszedł jej w słowo. Tym niemniej Ashley zdążyła rozpocząć zdanie, które brzmiało “I think it’s coming fe…”, którego nie miała okazji dokończyć. Można śmiało zakładać, że chodziło o angielskie “february” oznaczające luty. Czyżbyśmy więc mieli doczekać się premiery gry Sony w lutym przyszłego roku?

Opinia autora

Premiera 2 miesiące po prezentacjach na PlayStation Experience (które w ostatnich latach odbywało się w grudniu) wydaje się prawdopodobna, szczególnie jeśli miałoby wcześniej dojść do kolejnych zapowiedzi i ujawnienia kolejnych gameplayów. Nie należy jednak zakładać, że aktorce cokolwiek się wypsnęło. O premierze wypowiedziała się ona dość swobodnie, a cały zabieg z przerwaniem jej przez prowadzącego przypomina raczej wyreżyserowaną reakcję mającą zasugerować coś fanom.

Podobny termin premiery wskazywało już wcześniej także kilka osób z branży, w tym dziennikarz z Kotaku czy analityk branżowy. Pozostaje nam poczekać na kolejne zapowiedzi licząc, aby gra ukazała się jak najwcześniej w jak najlepszej formie.

Co myślicie o słowach Ashley Johnson? Czekacie na kolejną część hitu Naughty Dog? Dajcie nam znać w komentarzach.

Brutalnie i klimatycznie. Nowy trailer The Last of Us 2