Surviving Mars za darmo w Epic Games Store

Surviving Mars

Na Epic Games Store zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo do swojej biblioteki. W tym tygodniu dostaniemy Surviving Mars – city builder, który pozwoli nam założyć kolonię na Marsie.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem Epic Games Store oddaje w nasze ręce grę Surviving Mars. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Surviving Mars) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe. Gra dostępna jest za damo od 10 do 17 października.

Surviving Mars to dobrze oceniany i nietypowy city builder. W produkcji tej będziemy mogli zbudować własną kolonię na czerwonej planecie. Jak nietrudno się domyślić Mars nie należy do miejsc przyjaznych i utrzymanie kolonialistów przy życiu będzie wymagało od gracza zaprojektowania przemyślanej zabudowy. Naszym zadaniem będzie zapewnienie tlenu i elektryczności, a także rozwijanie drzewka technologicznego i poszukiwanie sekretów pustynnej planety. Surviving Mars zapewnia także rozbudowane wsparcie dla modów.

A co za tydzień?

Od 17 października na Epic Games Store do przypisania będą dwie gry. Pierwsza z nich to kolejna część rozdawanego niedawno w sklepie Alana Wake’a o podtytule American Nightmare, druga zaś to >observer_.

Pierwsza z gier pozwala graczom kolejny raz wcielić się w rolę Alana Wake’a – tym razem jednak w zupełnie innym tonie. Kolejna część traktuje się o wiele mniej poważnie i przerzuca głównego bohatera do świata mocno stylizowanego na amerykańskie kino klasy B. Otóż Alan zamiast wciągnąć się kolejny raz w swoje pisarstwo zostaje wessany do serialu Night Strings, który toczy się w Arizonie opętanej przez mrok. W produkcji postawiono większy nacisk na walkę i absurdy. Choć sprzedawana jest jako spin-off to jej długość i zawartość każą raczej określać ją mianem samodzielnego dodatku.

Surviving Mars

Kolejną z produkcji jest polski pierwszoosobowy horror osadzony w klimatyce science fiction. W >observerze_ wcielamy się w postać Daniela Lazurskiego – elitarnego detektywa neuronowego, który może wdzierać się do umysłów przestępców i odkrywać ich myśli i wspomnienia, aby przeprowadzić śledztwo w slumsach Krakowa roku 2084.

Czy powyższe gry przyciągną Was do Epic Games Store? Dajcie nam znać w komentarzach!

Rogalik inny niż wszystkie – Children of Morta [recenzja]

Rogalik inny niż wszystkie – Children of Morta [recenzja]