Stronghold Crusader 2 i The Swords of Ditto w Humble One Day Special Bundle

Humble One Day Special Bundle

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble One Day Special Bundle znajdziemy miszmasz produkcji, których sprzedaż wesprze organizację pomagającą niepełnosprawnym w czerpaniu przyjemności z grania. Znajdziemy tutaj między innymi powrót do znanej w Polsce Twierdzy Krzyżowiec czy kooperacyjne Swords Of Ditto.  

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble One Day Special Bundle zawiera mieszankę tytułów wielu gatunków. Bowiem w tym zestawieniu nie liczy się tematyka gier, a cel jaki gracze wspierają kupując paczki z grami. Każda dotacja wesprze organizację Special Effect, która zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnościami utrudniającymi granie.

Każdy inny wszyscy równi

Paczka dostępna jest do 22 października do godz. 19:00. Większość oferowanych przez Humble Bundle gier przeznaczona jest tylko na Steama, a Broken Age i The Swords of Ditto dodatkowo dostarczone są w wersji DRM Free.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację niż Special Effect, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i średnia cena wpłat (stan na 02.10 na 22:09 – $5,29) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg to koszt $10. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble One Day Special Bundle. Zdecydowaliście się na któryś próg? Zamierzacie dać się porwać któremuś z tych builderów i nie tylko? Dajcie nam znać w komentarzach

Do 8 października dostępna jest także paczka Humble Builder Bundle a w niej Klony Minecrafta i Boba Budowniczego

Klony Minecrafta i Boba Budowniczego – Humble Builder Bundle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here