Seria Arkham i LEGO Batman w Epic Games Store – 6 gier za darmo

Epic Games Store Batman

Na Epic Games Store zawitały kolejne gry, które użytkownicy mogą przygarnąć za darmo do swojej biblioteki. W tym tygodniu dostaniemy aż 6 gier z Batmanem w roli głównej. Są to: trylogia Batman Arkham i trylogia LEGO Batman.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem Epic Games Store podnosi poprzeczkę nawet wyżej oferując nie jedną, nie dwie, a… aż 6 gier. Dostępne będą one za darmo od 19 do 26 września. Aby je zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Batman Arkham Collection, LEGO Batman Trilogy) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe.

Trylogia gier z Arkham w nazwie to zbiór trzecioosobowych gier akcji: Arkham Asylum, Arkham City, i Arkham Knight stworzonych przez studio Rocksteady. Produkcje ukazują historię Batmana i bohaterów znanych z komiksów w sposób mroczny, niejednoznaczny, głęboki fabularnie. Niewiele tutaj czystego zła i dobra, a więcej odcieni szarości i tła głównego bohatera. Poza pierwszą częścią wszystkie gry toczą się w otwartym świecie i oferują skondensowaną lokację pełną aktywności pobocznych. Walka w grze opiera się na refleksie a pokonując przeciwników i rozwiązując detektywistyczne zagadki możemy rozwijać Batmana niczym bohatera RPG.

Z kolei seria LEGO BATMAN zawiera już nieco więcej humoru… co raczej jest czystą produkcją humorystyczną pełną nawiązań do popkultury. W produkcji pokonujemy kolejne lokacje niszcząc i tworząc świat pełen legendarnych duńskich klocków. W skład trylogii wchodzą: LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes i LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Epic Games Store Batman Arkham LEGO Batman

A co za tydzień?

Jeśli uważacie, że Epic Games Store na tym poprzestaje i “wyprztykał” się już z drogich i dobrych gier to się mylicie. Od 26 września do naszych bibliotek będziemy mogli za darmo przypisać Everything oraz Metro 2033.

Pierwsza z gier to w zasadzie gra-doświadczenie. Gracz może w niej wcielić się w każdy obiekt na świecie. Dosłownie każdy! Możemy być komórką, kamieniem, wyspą, stadem owiec, drzewami, całą planetą czy gwiazdą. Grze towarzyszy charyzmatyczny głos narratora, który przeprowadza nas przez sekrety świata i udziela filozoficznego komentarza przeprowadzając gracza przez koleje i sens istnienia, nie tylko gatunku ludzkiego.

Kolejna z gier to pierwsza część trylogii ukraińskiego studia 4A Games. Gra została oparta o książką Dymitra Głuchowskiego o tym samym tytule. W Metro 2033 Redux wcielamy się w rolę Artema mieszkającego na jednej ze stacji moskiewskiego metra po zagładzie atomowej. Nowa rasa poatomowych mutantów niebezpiecznie zbliża się do osad ludzkich. Bohater wyrusza wgłąb metra by prosić inne stacje o pomoc. Gra zasłynęła swoim głębokim klimatem beznadziei i przenikającej szarości. Na Epic Games Store zaoferowana jest jej odnowiona graficznie i rozgrywkowo wersja z 2015 roku.

Epic Games Store Everything Metro 2033 Redux

Czy powyższe gry przyciągną Was do Epic Games Store? Dajcie nam znać w komentarzach!

Monopoly jakiego nie znałeś, czyli 6 najciekawszych części, które nauczą Cię zarządzać biznesem

Monopoly jakiego nie znałeś, czyli 6 najciekawszych części, które nauczą Cię zarządzać biznesem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here