Rick i Morty powrócą! Adult Swim zamówiło aż 70 odcinków

Rick i Morty

Szykujcie się na kolejne gwiezdne przygody genialnego naukowca i jego nieporadnego wnuka. Rick i Morty powrócą już niebawem, a wytwórnia odpowiedzialna za serial zdecydowała się na zamówienie aż 70 odcinków. 

Jeszcze w marcu Dan Harmon pocieszał fanów nowym teledyskiem Run The Jewels, w którym widzimy znane postacie z serialu. Przez długi czas dystrybutor nie podawał żadnych informacji, a fani coraz bardziej się niecierpliwili. Co wiemy na temat nowych odcinków serialu Rick i Morty?

Rick i Morty powrócą w siedmiu nowych sezonach!

Po miesiącach niejasności i zdziwienia brakiem jakichkolwiek informacji, w końcu poznaliśmy konkrety dotyczące jednej z najlepszych animacji ostatnich lat! Adult Swim zdecydowało, by wyprodukować jeszcze 70 odcinków. Będą pokazywane w siedmiu sezonach. Jest to prawdopodobnie związane z tym, że sumaryczna ilość 100 odcinków daje możliwość emitowania serialu przez 20 tygodni bez powtórek. Dzięki temu autorzy mogą liczyć na większe wynagrodzenie w przeliczeniu na jeden odcinek. Niestety  fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, bo Dan Harmon i spółka dopiero wrócili do pracy. Przewiduje się, że czwarty sezon zobaczymy pod koniec 2019 roku. 

Aw geez, Rick..

Więcej o teledysku Run The Jewels:

Rick i Morty masakrują kosmitów w nowym teledysku Run the Jewels