Przygotowania do Halloween? Humble Spooky Horror Bumble 2019

Humble Spooky Horror Humble 2019

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble Spooky Horror Bumble 2019 znajdziemy sporo horrorów i gier jeżących włos na głowie. 

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble Spooky Horror Bundle 2019 zawiera mieszankę gier, w które gatunkowo stanowią, lub czerpią garściami z horroru. Największymi perełkami tego zestawienia są bez wątpienia polski psychodeliczny horror Darkwood i niepokojące dystopijne INSIDE.

Pierwsza z gier została stworzona przez rodzime studio Acid Wizard Studios. Ukazana jest z widoku izometrycznego, choć gracz widzi jedynie to, co ma w polu widzenia swojej postaci. Jest to niepokojący survival, w którym gracz przemieszcza kolejne lokacje, rozmawia z surrealistycznymi postaciami i próbuje unikać potworów, zdobywać przedmioty i próbować poskładać sobie do kupy historię. Zachęcamy Was też do zapoznania się z naszą recenzją Darkwood.

Druga produkcja to niezależna gra stworzona i wydana przez twórców popularnego Limbo – PlayDead. Po raz kolejny wcielamy się w niej w małego chłopca, który przemierza nieprzyjazne szarobure lokacje uciekając przed zagrożeniami. Paleta kolorów Inside została nieco rozbudowana w stosunku do poprzedniczki, ale nadal prezentuje się ubogo i mrocznie. Pod kątem rozgrywki mamy tutaj kolejny raz platformówkę z elementami gry logicznej i zagadkami opartymi na silniku fizycznym. Należy jednak w tym miejscu zaznaczyć, że INSIDE nadal jest dostępne za darmo na Epic Games Store, a tutaj znajduje się w najwyższym progu cenowym. Więcej o tym przeczytacie tutaj

Dużo straszaków

Paczka dostępna jest do 19 września do godz. 19:00. Większość oferowanych przez Humble Bundle gier przeznaczona jest tylko na Steama, a Butcher dodatkowo dostarczona jest w wersji DRM Free.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line, jednak możecie wybrać inną ze wspieranych przez serwis organizacji pomagających potrzebującym.

Przejdźmy jednak do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i średnia cena wpłat (stan na 31.08 godz 13:20 – $4,30) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg to koszt $10. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Jako bonus dostępny jest także soundtrack do gry BUTCHER 

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Spooky Horror Bumble 2019. Zdecydowaliście się na któryś próg? A może za bardzo się boicie? 😀 Dajcie nam znać w komentarzach.

League of Legends – opis zmian Patch 9.17

League of Legends – opis zmian Patch 9.17