Darmowe ABZU i The End is Night w Epic Games Store

ABZU

Na Epic Games Store zawitały kolejne gry, które użytkownicy mogą przygarnąć za darmo do swojej biblioteki. W tym tygodniu są nimi ABZU i The End is Night .

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem po raz kolejny wyłapujemy dwie produkcje, a są nimi ABZU, The End is NightGry dostępne będą za darmo od 5 do 12 września. Aby je zdobyć musicie tylko wejść na stronę produkcji i dokonać ich przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwinia: ABZU, The End is Night) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe.

Pierwszy z tytułów to gra – doświadczenie stworzona przez twórcę Journey – jednej z najlepiej ocenianych gier PlayStation 3. W ABZU wcielamy się w nurkującą istotę, która podróżuje po podwodnym świecie badając go, zbierając przedmioty i odkrywając kolejne sekrety, które gracz będzie musiał poukładać sobie w głowie. Głównymi atutami gry są bez wątpienia jej piękna, stylizowana oprawa oraz klimat wielkiej przygody i odkrywania nieznanego.

Z kolei The End is Night to produkcja, za którą stoją twórca Super Meat Boya oraz twórca gry Cloruse. Wcielamy się w niej w nieokreśloną czarną maziowatą postać podobną do stwora stworzonego na potrzeby gry Gish. Potworka tego poznajemy w chwili, w której uszkadza się jego ulubiona (i chyba jedyna) gra na kartridżu. Zaawansowane metody techniczne (dmuchania do środka) nie pomagają jednak naprawić nośnika, dlatego bohater decyduje się wyruszyć w świat po apokalipsie, aby odnaleźć przyjaciela z którym będzie mógł liczyć popromienne guzy i pluć zębami. Gra obfituje w czarny humor a także masę elementów platformowych, które przechodzić będziemy na wiele sposobów walcząc z czasem i brakiem pomysłów.

ABZU i The End is Night

A co za tydzień?

Po kilku tygodniach regularnego wypuszczania gier w dublach od 12 września będziemy mogli przypisać już nie dwie, a jedną grę. Będzie nią Conarium – intrygujący pierwszoosobowy horror luźno inspirowany utworem W Górach Szaleństwa autorstwa H. P. Lovecrafta. Wcielamy się w nim w postać Franka Gilmana, którego oczami poznamy historię 4 naukowców, którzy chcieli wykroczyć “poza granice natury”. Produkcja posiada wiele zakończeń i utrzymuje gęsty klimat grozy obecny w dziełach pisarza.

ABZU - Conarium

Czy powyższe gry przyciągną Was za tydzień do Epic Games Store? Dajcie nam znać w komentarzach!

Tyranny, Pillarsy i Borderlands w Humble RPG Bundle

Tyranny, Pillarsy i Borderlands w Humble RPG Bundle