Nosowska znów szokuje – nowy singiel Nagasaki

nowy singiel Nosowskiej

Wiosną tego roku, a dokładniej 26 kwietnia 2018, mieliśmy okazję poznać pierwszy singiel Nosowskiej zatytułowany Ja pas! Aktualna twórczość wokalistki zdecydowanie różni się do muzyki tworzonej z zespołem Hey.

Mimo że Hey zawiesiło swoją działalność, Katarzyna Nosowska nie spoczywa na laurach. W tym roku zadebiutowała na rynku literackim książką A ja żem jej powiedziała… Książka składa się z krótkich historii z życia Nosowskiej. Inspiracją do napisania tej książki były filmiki, które nagrywała wokalista opisując je właśnie hasztagiem #ajazemjejpowiedziala. Natomiast na tegoroczną jesień zaplanowana jest trasa koncertowa Na tłusto.

Nosowska – Nagasaki 

Nowy singiel Nosowskiej – Nagasaki – jest zapowiedzią nadchodzącej płyty Basta. Album będzie już siódmym krążkiem solowej twórczości artystki. Basta swoją premierę będzie mieć 12 października 2018 roku. Co do nowej płyty, sama Nosowska powiada:

Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „BASTA” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich.

Zapowiada się interesujący materiał. Artystka oddziela dawny etap życia artystycznego, wkraczając w zupełnie nowy. Basta ma być pozbawiona sentymentów i lęków, które towarzyszyły wokalistce we wcześniejszych etapach kariery. Produkcją muzyki na nowym krążku zajmuje się Michał Fox Król. To dzięki niemu płyta będzie wzbogacona o elektroniczne brzmienia. Okładka albumu tak jak zapowiedź, wzbudza wielką ciekawość.nowy singiel NosowskiejArtystka nie raz pokazała swoim fanom, że ma ogromny dystans do swojej osoby. Głównie za sprawą filmików na swoim Instagramie, które zyskały bardzo dużą popularność w sieci. Także podczas koncertów, Kasia, potrafi otwarcie śmiać się z siebie, swoich gaf oraz dojrzałego wieku. W najnowszej piosence, również, nie zabrakło humorystycznego akcentu. Pierwsza zwrotka zawiera wers –Stoję na scenie ćwierć wieku jak słup.

Teledysk został nakręcony w Muzeum Narodowym w Warszawie. Za jego produkcję i scenariusz odpowiedzialny jest Jacek Kościuszko (Film Image).

Mimo, że do premiery płyty dzieli nas równy miesiąc, fani mogą już zamawiać edycję specjalną krążka!

Jak oceniacie zupełnie nową odsłonę twórczości Kasi Nosowskiej?