Summer Pack – dwa nowe wakacyjne hity Childish Gambino!

Wakacyjne hity Childish Gambino
fot. facebook.com/donaldglover

Człowiek wielu talentów, jakim jest Donald Glover, chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać. Na światło dzienne wyszedł właśnie singiel Summer Pack, który zawiera dwa utwory – Summertime Magic oraz Feels Like Summer. Sprawdźmy jak brzmią wakacyjne hity Childish Gambino!

Ostatnimi czasy znów głośno jest o jednym z najbardziej wszechstronnie utalentowanych artystów na świecie, Donaldzie Gloverze. Niedawno poznaliśmy pierwszy materiał muzycznego projektu artysty od 2016 roku. Singiel This Is America podbił światowe listy przebojów i wywołał niemałe zamieszanie, ze względu na kontrowersyjny teledysk do utworu. Jakże wielkim zaskoczeniem jest zatem niezapowiedziane wcześniej opublikowanie dwóch nowych utworów, o nieco lżejszej tematyce. Czy poznaliśmy właśnie kandydatów na wakacyjne hity Childish Gambino?

Wielofunkcyjność

Jak wspomnieliśmy wyżej, utwór This Is America wywołał niemałą burzę na świecie. Często słyszy się wręcz opinie, iż teledysk i piosenka sama w sobie są jednym z ważniejszych wydarzeń muzyczno-kulturalnych w tym roku. Dotknięty jest bowiem problem współczesnego społeczeństwa. W sposób brutalny, ale prawdziwy. Jednak Childish Gambino nie byłby sobą, gdyby zamknął się w jednym gatunku.

Wakacyjne hity Childish Gambino

Nadejścia dwóch nowych utworów nikt się nie spodziewał. Nikt nie spodziewał się także, że klimat singli tak drastycznie się zmieni, w porównaniu z poprzednim. Donald Glover udowadnia, że tak zwany mainstream nie jest mu obcy i owe piosenki są poważnymi kandydatami na wakacyjne hity. Summertime Magic oraz Feels Like Summer to utwory lekkie, zgrabne i kołyszące. Krążą miejscami w gatunku R&B, co dodaje im zwiewności, która może się sprawdzić w ciepłe wakacyjne dni.

Trzy single, które wypuścił w świat Childish Gambino w tym roku mogą dać nam do zrozumienia, że nadchodzi premiera nowej płyty muzyka. Oficjalnych informacji jeszcze nie ma, ale wszystko zapowiada się na to, że możemy oczekiwać następcy wydanej w 2016 roku płyty Awaken, My Love! Wiemy jedno – podczas urlopu doskonałym wyborem będzie puścić sobie nowe wakacyjne utwory Childish Gambino i oczekiwanie na nowy album będzie z pewnością należało do bardzo miłych!