Nosowska na tłusto – szczegóły trasy koncertowej i nowego krążka

Nosowska na tłusto - trasa koncertowa

Katarzyna Nosowska w 2018 roku postawiła na solową karierę! Najpierw ogromna popularność na instagramie zaowocowała debiutem literackim, a teraz przyszedł czas na trasę koncertową i płytę w zupełnie nowej, świeżej stylistyce!

Pod koniec 2017 roku swoją działalność wstrzymał (zakończył?) zespół HEY, jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych zespołów polskiej sceny muzycznej. Fayrant Tour było królewskim pożegnaniem szczecińskiej formacji. Trasa objęła najważniejsze miasta w Polsce, a koncerty odbyły się w największych arenach w kraju. Oczywiście na HEY świat się nie kończy, tym bardziej kariera Nosowskiej, która już szykuje nowy projekt!

Rok 2018 – nowy rozdział w karierze Katarzyny Nosowskiej

Książka na podstawie Instagrama? Tego to jeszcze nie grali! Chyba że na scenę wchodzi Katarzyna Nosowska, czyli jedna z niewielu polskich sław, które faktycznie mają coś do powiedzenia. I to do powiedzenia z sensem.

Ewa Garbowska

Na fali popularności humorystycznych postów na instagramie wokalistka pozytywnie zaskoczyła wszystkich fanów wydaniem książki A ja żem jej powiedziała…, która okazała się być jednym z najchętniej kupowanych tytułów w polskich księgarniach. Po wydaniu książki  wokalistka mogła spokojnie zająć się koncertowaniem i tworzeniem materiału na najnowszą płytę. Będzie to już jej siódme solowe wydawnictwo. Nosowska znana jej z nietuzinkowego podejścia do brzmień, nie inaczej będzie teraz – nowy krążek ma być mocno elektroniczny i energetyczny. Swoistą przystawką jest pierwszy utwór i klip, który zwiastuje nowe wcielenie piosenkarki. Teledysk do piosenki Ja pas! już zebrał prawie 3 miliony wyświetleń!

nie próżnujemy!!!piosenki się robią, nowa płyta dochodzi już w twórczym kokonie i jesienią wykluje się z niego, a jak…

Publiée par Katarzyna Nosowska sur Jeudi 7 juin 2018

Nosowska na tłusto – trasa koncertowa

Nosowska na tłusto – trasa koncertowa rozpocznie się w październiku. Wokalistka zaplanowała trzy koncerty na Wyspach Brytyjskich. Zainteresowanie na dwa miesiące przed rozpoczęciem trasy jest ogromne. Koncerty w Starym Menażu (Gdańsk) i Klubie Stodoła (Warszawa) zostały wyprzedane, a w Warszawie pojawiła się nowa data (dzień później, 04.11). Trasę 17 listopada zakończy koncert w krakowskim Klubie Studio. Mogą pojawić się kolejne daty – bądźcie czujni!

05.10 Londyn, O2 Forum

06.10 Glasgow, SGW3

07.10 Dublin, The Academy

26.10 Gdańsk, Stary Menaż SOLD OUT

27.10 Łódź, Soundedit Festiwal – Wytwórnia

03.11 Warszawa, Stodoła SOLD OUT

04.11 Warszawa, Stodoła

09.11 Poznań, MTP2

10.11 Szczecin, Netto Arena

15.11 Wrocław, A2

16.11 Katowice, Mega Club

17.11 Kraków, Studio

Zobaczcie zdjęcia z koncertu HEY w Poznaniu w ramach Fayrant Tour!

HEY Fayrant Tour – Poznań 1.12.2017 [fotorelacja]