Klony Minecrafta i Boba Budowniczego – Humble Builder Bundle

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble Builder Bundle znajdziemy produkcje, które pozwolą nam poczuć się jak architekci. Są tutaj m.in dwie gry przypominające Minecrafta czy Bridge Constructor Portal

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble Builder Bundle zawiera mieszankę tytułów, w których znajdziemy elementy takie, jak rozwój postaci, czy kierowanie wątkiem fabularnym. Najciekawszymi grami zestawienia są zdecydowanie ustawiony w ostatnim progu cenowym Staxel – sympatyczny klon Minecrafta z rozbudowanymi elementami RPG czy Bridge Constructor Portal – osadzony w uniwersum Portala spin-off serii, w którym konsruujemy swoje własne przeprawy dla “obiektów testowych”.

Jest co odgrywać

Paczka dostępna jest do 8 października do godz. 19:00. Większość oferowanych przez Humble Bundle gier przeznaczona jest tylko na Steama, a Concrete Jungle dodatkowo dostarczony jest w wersji DRM Free.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i średnia cena wpłat (stan na 04.09 godz 8:28 – $4,17) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg to koszt $10. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Builder Bundle. Zdecydowaliście się na któryś próg? Zamierzacie dać się porwać któremuś z tych builderów i nie tylko? Dajcie nam znać w komentarzach

Przypominamy także, że do 25 września możecie nabyć kilka ciekawych role playów w Humble RPG Bundle

Tyranny, Pillarsy i Borderlands w Humble RPG Bundle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here