Kingdom Come: Deliverance i Aztez do wyłapania za darmo

Na Epic Games Store zawitały kolejne darmowe gry. W tym tygodniu dostaniemy dwie gry. Pierwszą jest Kingdom Come: Deliverance – średniowieczne RPG, któe zrezygnowało z fantasy i postanowiło jak najwierniej oddać realia życia 15-wiecznych Czechów. Drugą grą będzie Aztez – brutalny beat ’em up, w którym jako Aztek będziemy się rozprawiać z setkami przeciwników przy użyciu przerysowanych mocy.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’aW tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce dwie gry – Kingdom Come: Deliverance Aztez. Będą one do odebrania za darmo do 20 lutego, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna gra: Faeria.

Kingdom Come: Deliverance to gra opowiadająca o losach młodego syna kowala imieniem Henryk. Po krótkim poznaniu jego życia jesteśmy świadkami rzezi jaka dokonuje się na jego wiosce (w wyniku ataku ginie także ojciec protagonisty). Henryk postanawia zemścić się na dowódcy ataku i wyrusza za nim w pogoń. Gra zyskała popularność się przede wszystkim piękną oprawą audiowizualną i ciekawym systemem symulacji świata. Otóż napotkani NPC mają dużo elementów swojej rutyny okołodobowej, a sam bohater określany jest masą wskaźników pokroju głodu, pragnienia, czystości, wyspania itd. Rozbudowane są także elementy RPG pozwalające np zastraszać rozmówce zakładaniem zakrwawionej, niewypranej tuniki.

Kolejną grą jest Aztezbrutalny beat ’em up, w którym jako przedstawiciel wymarłego ludu Indian będziemy walczyć na małych arenach z falami przeciwników. W masakrze wykorzystamy rytuały oparte na krwi, charakterystyczny oręż i tarczę. Produkcja jest w większości czarno-biała, a głównym kolorystycznym jej wyróżnikiem jest bogato animowana szkarłatna krew.

Zamierzacie zgarnąć gry na Epic Games Store i spróbować swoich sił jako aztecki rzeźnik albo czeski odkupiciel? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok