“Kids See Ghost” – wspólny projekt Kanyego Westa i Kid Cudiego!

Kids See Ghost - wspólny projekt
fot. http://www.rap-up.com/2018/06/06/kanye-west-kid-cudi-reveal-kids-see-ghosts-cover-art/

Po nowym solowym albumie Kanyego Westa – Ye, czas na wspólny projekt dwóch starych przyjaciół. Kanye West i Kid Cudi wracają w nowym projekcie Kids See Ghost!

Trudno powiedzieć czy nowy album Kanyego Westa odnosi zamierzony sukces. Na pewno jednak jest jednym z najszerzej omawianych albumów w całej jego karierze. Mimo to, na dokładkę mamy jeszcze wspólny projekt z Cudim, którego premiera odbyła się 8 czerwca.

Kids See Ghost – wspólny projekt Westa i Cudiego

Tydzień temu celebryci, dziennikarze i znajomi Kanyego mieli okazję wysłuchać jego nowego albumu Ye na listening party w Jackson Hole. Tym razem oficjalne odsłuchanie Kids See Ghost odbyło się w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Ariana Grande, Pete Davidson, Kim Kardashian, Big Boy i Takashi Murakami, który zaprojektował okładkę nowego krążka. Japoński artysta, często nazywany japońskim Andym Warholem – Takashi Murakami już wcześniej podzielił się grafiką stworzoną do albumu za pośrednictwem Instagrama. Jak Wam się podoba?

Wspólny projekt Kanyego Westa i Kid Cudiego może okazać się tegorocznym hitem. Nie od dziś wiadomo o problemach z jakimi zmaga się dwójka znajomych. Być może po osobistych przeżyciach rozumieją się jak z nikim innym. Przypomnijmy ich przyjacielski uścisk podczas ostatniego koncertu Kanyego w Sacramento w 2016 r. Niedługo po tym, West trafił do szpitala.

Kids See Ghost podobnie jak Ye i Daytona zawiera 7 utworów

  1. Feel the Love
  2. Fire
  3. 4th Dimension (Ft. Louis Prima)
  4. Freeee (Ghost Town, Pt. 2)
  5. Reborn
  6. Kids See Ghosts
  7. Cudi Montage

To nadal nie wszystko

Kanye West ma za sobą długą przerwę muzyczną, ale po tym jeszcze bardziej pracowite miesiące. Po dwóch nowych albumach, czekają na nas jeszcze dwie kolejne produkcje – dla Nasa oraz Teyany Taylor. Premiery odbędą się 15 i 22 czerwca.

Czyżby Kanye West znowu wnosił się na szczyty? Nie pozostaje nam nic innego jak obserwować jego Twittera i rozkoszować się nowymi dźwiękami. Dla fanów Westa może to być gorące lato!